Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Vrem sa mergem in Creta cu un copil de 4 ani si nu ne putem hotara la un hotel de 4* cu all inclusiv. Sunti-mi va rog niste hoteluri care au conditii OK pt copii Multumesc kiss [pup]
[url="http://community.webshots.com/album/560063904Wkynqc?start=0"][pk][roker] HORIA [roker][pk][/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20070416_-8_My+child+is.png"]varsta[copil][/url]16.04.2007
Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are.
Anumita muzica se asculta cu vantul in fata! si degeaba lasi in jos geamul de la masina ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele va multumesc mult pt condoleante.[pup] ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Pt formula'totul in pret' trebuie sa faceti cura de slabire inainte pt ca se maninca la greu Personal nu sunt pt aceasta formula pt ca nu va permite sa iesiti din hotel fara riscul de a mai pierde o masa deci cu alte cuvinte veti face numai baie si plaja ...si daca e numai baie plus plaja atunci se naste intrebarea de ce Creta cind se poate mai ieftin in alta parte nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu caut un all inclusiv pt cura de ingrasare, ci pt a nu sta copilul sa astepte chelnerul pana ia/aduce comanda si pt a putea alege ceva ce ii place copilului sa manance. Iar motivul pt care alegem Creta e ca ne-am saturat de vesnica Mamaia si de orele petrecute in masina. Si apropo ... unde ar fi mai ieftin? Gata ... cred ca m-am justificat destul ... astept inca pareri/propuneri de un hotel asa cum imi dodresc, adica 4* cu AI kiss [pup]
[url="http://community.webshots.com/album/560063904Wkynqc?start=0"][pk][roker] HORIA [roker][pk][/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20070416_-8_My+child+is.png"]varsta[copil][/url]16.04.2007
Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are.
Anumita muzica se asculta cu vantul in fata! si degeaba lasi in jos geamul de la masina ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante![ruga] Imi pare rau ca ne-am cunoscut in astfel de momente.Astept sa iti revii dupa soc si cand te simti in stare, ne continuam discutia pe care am avut-o pe PM. Pup si Doamne ajuta sa auzim numai de bine! Mami de[zana] ricc si speram un [bebic] cât mai curând cu bunatatea si slava lui Dumnezeu[ruga] www.lumeaprichindeilor.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga mea Mai ieftin decit Creta sunt multe destinatii Deci daca tu vrei mare,soare si all inclusive te poti duce si pe la bulgari sau poate si pe la turci Nu i promovez caci Creta este altceva. Dar sa ti raspunda si fetele caci parerea eu mi am spus o destul. OLA KALA(numai bine)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vroiam sa imi spui mai multe despre ferryboat (cam cat se face ca si timp, din Pireu pana in Creta , care era faza cu bilet deschis...).Nu vreau all inclusiv, stiam de Bulgaria si Turcia.Asa cum am mai spus am mai fost in Creta insa nu cu masina personala si din acest motiv am vrut mai multe detalii. Oricum , iti multumesc pentru raspunsuri! Ewka Mami de[zana] ricc si speram un [bebic] cât mai curând cu bunatatea si slava lui Dumnezeu[ruga] www.lumeaprichindeilor.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stai asa nu te grabi . Spune mi asa cum ti am cerut care este portul de destinatie Chania(souda) sau heraklion si depinde cu ce companie calatoresti De exemplu daca iei Pireas spre Chania faci de la ora 21 pina la 5 sau 6 dimineata http://www.ferries.gr/anek/defaultEN.htm Vara se mai adauga si alte curse de vapoare. Mai ai si fastul care e pe zi Deci depinde.Viziteaza mai bine http://www.ferries.gr/anek/defaultEN.htm si alege . ps mai sunt si alte linii de feriurica Minoan de exemplu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

@carmaw Scuze ca nu am mai dat nici un semn de viata, insa am fost ocupata perioada aceasta[biz]. Ca si port cred ca vom alege Chania (souda), insa tot nu stiu cu ce ferry sa venim.Am sa intru pe linkurile pe care le-ai postat sa vad ce si cum.Sa inteleg ca tu imi recomanzi sa iau fastul? Te pup si iti multumesc din suflet pentru ajutor! PS: Scuze de mesajul anterior, dar am crezut ca te-am deranjat cu prea multe intrebari.Nu citisem si celelalte postar ale altor pers. [pup][pup][pup]si inca odata MULTUMESC![flo] Mami de[zana] ricc si speram un [bebic] cât mai curând cu bunatatea si slava lui Dumnezeu[ruga] www.lumeaprichindeilor.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ewka
@carmaw Scuze ca nu am mai dat nici un semn de viata, insa am fost ocupata perioada aceasta[biz]. Ca si port cred ca vom alege Chania (souda), insa tot nu stiu cu ce ferry sa venim.Am sa intru pe linkurile pe care le-ai postat sa vad ce si cum.Sa inteleg ca tu imi recomanzi sa iau fastul? Te pup si iti multumesc din suflet pentru ajutor! PS: Scuze de mesajul anterior, dar am crezut ca te-am deranjat cu prea multe intrebari.Nu citisem si celelalte postar ale altor pers. [pup][pup][pup]si inca odata MULTUMESC![flo] Mami de[zana] ricc si speram un [bebic] cât mai curând cu bunatatea si slava lui Dumnezeu[ruga] www.lumeaprichindeilor.ro
Draga mea Eu as lua fastul ca este vara si este pe zi si astfel nu vei fi obligata sa iei cabina Sa ma explic eu ..;ador sa calatoresc cu vaporul si imi plac cabinele(dorm perfect) dar daca ai lua de exemplu ELYROS (superb) care pleaca la ora 21 si ajunge cam pe la 5 sau 6 in Soudas DACA ATI DORII SA FITI ODIHNITI ...ati lua cabina ceece implica costuri suplimentare .La bord se maninca superb ai pe puntea sup SUVLAKI° aici ii zice GYROS si linga receptie 'cafetaria'care se deschide la 20 si e un fel de gospodina romaneasca ...se maninca ca n balamuc si f bine Mai ai si varianta restaurantului f frumos care se deschide la ora 21 (...parca care ti ofera (in functie de valoarea notei) o sticla de ulei Noi ne resfatam si mergem la restaurant(se maninca si aici f bine esti servira,candelabre etc etc) nu e MARE diferenta de pret ============================================================== Vad f multi turisti care luind vaporul ce traverseaza noaptea fac noapte alba pe canapelele de la baruri sau isi i au saci de dormit si se intind pe jos[:D] Eu stau la citiva km de Souda....unde aveti cazare sau cum faceti(va bagati prizonieri la un TOTUL INCLUS undeva) sau vreti sa si vizitati si mergeti la liber luind camere(pe care le ve ti gasii si e minunat...cretanii sunt f ospitalieri si generosi) Deci cum faci? Ajungeti in SOUDA SIIIIIIIIIIIIII???? ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Eu am facut ieri o excursie..;cu masina trebuie sa ti spun ca ELVETIA e nimic pe linga ce am vazut eu =================================================================== Atentie la condus ca ei conduc jumatate pe banda de urgenta si jumatate pe prima banda si la viraje nu aveti vizibilitate DECI VITEZA MICA nu faceti imprudente. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...