Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

N-AM CURAJ SA CONDUC (11)


Recommended Posts

Natalia, eu mi-am luat permisul pe manuala in '98 in Ro. Crede-ma ca dupa ce conduci manuala, automata e floare la ureche! Ca mie pe manuala imi era frica de ambreiaj, de schimbare de viteze. Acum, pe automata [pk] abia astept sa mi se aduca masina!

 

_____________________________________________

Mami Nadiaid="red"> si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella [fetita] 22.05.2008

 

VICTORIA

 

 

Acute Lymphoblastic Leukemiaid="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

conduc de prin noiembrie (bine, aveam permis de 15 ani, dar nu condusesem deloc, asa ca am mai luat multe ore). Schimbatul de viteze e floare la ureche pe langa nebunia din Bucuresti [bang].

Am si eu doua zgarieturi, una pe dreapta, alta pe stanga....ca incepatorii.

Problema la mine este ca am cateva trasee pe care le stiu (la scoala, la Carrefour [:D]) si in rest...cucu... ma orientez foarte greu, nu reusesc sa ma incadrez, plus ca nu cunosc Bucurestiul, recunosc, desi traiesc de 40+ ani in el. Tre' sa-mi iau GPS

 

Ah, nu mai zic ca in ianuarie mi-au ridicat masina... alt ghinion

 

Important este sa conduci zilnic, asta imi spunea instructorul, si mare dreptate avea

 

Eu mi-am luat masina proprie... ca sa nu ma cert cu barbatul [:D]

 

Succes si curaj, fetelor

 

Ingrid si Cristi 9 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Victoria_mami
Natalia, eu mi-am luat permisul pe manuala in '98 in Ro. Crede-ma ca dupa ce conduci manuala, automata e floare la ureche! Ca mie pe manuala imi era frica de ambreiaj, de schimbare de viteze. Acum, pe automata [pk] abia astept sa mi se aduca masina!_____________________________________________Mami Nadiaid="red"> si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella [fetita] 22.05.2008 VICTORIAAcute Lymphoblastic Leukemiaid="orange">
align="right" id="quote2">La inceputurile mele in ale condusului imi doream si eu cu tot sufletul o masina pe cutie automata! Acum m-am obisnuit asa de tare cu cea manuala, incat cred ca mi-ar lipsi ceva - schimbatorul [:I]"Un copil se naste cu nevoia de a fi iubit - si nu trece niciodata peste ea" F.A. ClarkMami de [cavaler] Denis (17.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...