Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (739) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

FELICITARI! FELICITARI! FELICITARI!id="red">

Esti cea mai buna, mamicutza din Univers! Sa va ajute Dumnezeu sa fiti sanatosi si puternici in cele 9 luni! Alex, draga mea, meriti aceste sarbatori minunate! Sa fiti fericiti, toti trei (tu, bebita si sotul - si pisoii era sa uit[:D]). Bunul Dumnezeu vi-a oferit cel mai frumos si pur cadou, care vi-L putea darui, sa aveti parte toata viata nuami de minuni din acestea! Te pup si te imbratisez , cu drag din tot sufletul!

 

Ce fericita sunt...O zi minunata azi!

 

Trebuie sa sarbatorim, fetele...fiecare la ea acasa...dar sarbatorim!

 

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

http://lagf.lilypie.com/zFnw.png

http://lt2f.lilypie.com/ofWb.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Neatza fetele!Luci multumim de cafeluta, ma bucur ca te simti mai bine, bea in continuare ceaiuri si fa bai fierbinti.Miha zi si tu babutei ca ea si faci ca tine... asa este cu batranii nu te mai intelegi cu ei.Draguta poate sunt semne de [bibe] ce mas bucura!!!Parca a mai intrat o fata Simonata sper sa nu incurc care spunea ca i-a intarziat 4 zile, a mai postat ceva de atunci ca nu am apucat sa citesc tot din urma?Bun venit noilor fete si va doresc sa ajungeti cat mai repede la odisee.Moni cum te mai simti, de astazi am inceput si eu sa iau tratamentul dat de Dr U, cum se mai simte bunicul tau?Alex asteptam vesti de la tine!sa aveti o zi frumoasa!In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
align="right" id="quote2">Miky, bunicu' e mai bine, e internat, ii fac investigatiiam fost azi pe la el, sper sa fie bineeu sunt ok sa zic..endometrul nu prea creste, risc sa nu fac inseminareeu astept acum musafiriisi am aruncat un ochi si la voiincerc sa recuperez [:D]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Neata fetelor!Luati-ma usor: test pozitiv (vagulet asa, dar pozitiv), am inceput injectiile cu anticoagulant, dimineata am fost la Synevo pentru betaHCG, astept rezultatul, sper sa fie gata diseara. Daca mi s-a recoltat la 9, sunt sanse sa am rezultatul azi?Este foarte devreme, UM este 4 noiembrie, azi sunt in 12 dpo. Asa ca asteptam, ne bucuram dar rezervat ca e foarte devreme. Nu va agitati, asteptam rezultatul, va rog! Inca nu ma puneti la titlu, ma puneti diseara cand aflam betaHCG.id="Verdana">_____________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm[ruga] pentru [copil]http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">Alex Yupyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyybravooooohai sa mai citesc, ca zici sa fim rezervate [:D][:D]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scumpele ...

Pentru ca aici e o atmosfera atat de magica , cu atatea vesti bune si cu iminenta sarbarorilor de iarna ce na bat la usa si la suflete , vreau sa va ofer o melodie care mie imi place enorm si imi da o stare de bine . Sper sa va placa si voua: Fuego- Vals de Craciun [pup]

 

http://www.youtube.com/watch?v=rykKP5zjhIA

 

 

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra!

http://lt1m.lilypie.com/xoFKp2.png

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni stai linistita ca o sa faci inseminarea ai sa vezi, nu te mai chinui, endometrul o sa creasca bine pana faci inseminarea, sambata merg si eu la dr sa vad ce am produs luna asta.

 

In curand [gravired]

Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!

anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Am primit valoarea, este 52, e maricica. Ma duc sa dorm ca pic de somn, nu e simptom, am dormit prost azi-noapte.id="Verdana">_____________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigotjavascript:insertsmilie('[pk]')[pk][pk]2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm[ruga] pentru [copil]http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">suuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!esti graviduta!!!!!!!!!!felicitari!!!!!!!!!!!![pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni stai linistita ca o sa faci inseminarea ai sa vezi, nu te mai chinui, endometrul o sa creasca bine pana faci inseminarea, sambata merg si eu la dr sa vad ce am produs luna asta.In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
align="right" id="quote2">offffsper.... [pup]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...