Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (739) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

Alex felicitari, acum esti graviduta cu acte in regula, sa fii sanatoasa si sa ai grija de tine si de bebita.

Am intarziat la petrecere? In seara asta dam petrecere pentru alex fiecare in casa lui nu?

Moni multa bafta, o sa vezi ca o sa creasca endometru, pana vineri mai e timp.

Fetelor la mine curge parca ar fi robinet si ma doare burta si spatele.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Party fetelor, da' m-a luat un somn...si am dormit 3 ore dupa-amiaza...si eu nu dorm niciodata in timpul zilei, adorm greu in general[:D]. Am vorbit cu ginecologul, ne vedem pe 14 decembrie la prima ecografie!

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm

[ruga] pentru [copil]

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Am primit valoarea, este 52, e maricica. Ma duc sa dorm ca pic de somn, nu e simptom, am dormit prost azi-noapte.id="Verdana">_____________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm[ruga] pentru [copil]http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">felicitari![majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]acum am intrat in casa, nici nu m-am descaltat si am deschis pc-ul sa vad rezultatul tau, recunosc ca a palit oleak elenul knd nu am vazut nik schimbat in titlu dar m-am pus pe [cit] din urma si am vazut!!! deci concluzie esti [gravi] facand balanta lunii nov declaram 4 [gravi] [majoreta][majoreta][majoreta]fetelro care puteti schimbati titlu ca este sarbatoare la noi![bum][disco]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

indemn pt toate gravidutele lunii noiembrie: taraiti picioarele in drum spre odisee k sa luati cat mai multe cu voi!( o sa-i zic si eu verisoarei mele sa taraie maine picioarele la medic k sa fie cu noroc, si molipsitor[:D])id="blue">id="size5">id="Verdana">

[pk][pk][pk][pk][pk]

 

pt cele care sunteti programate pt luna dec il scot de la naftalina pe mosul , nu de alta dar sa se desmorteasca ca are ceva de lucru[ao][aho][aho][aho][aho][aho]

 

inca odat felicitari noilor gravidute, sarcina usoara si la termen, si bebei sanatosi si mancaciosi![pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa Kmy, bravo.

Si eu o sa fiu in decembrie dar la sfarsitul lunii, of abia ziua 1 pana in ziua 28 ce mult mai este.

Eu m-am apucat de baut in seara asta, ma doare burta si beau o tuica cu un suc.[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu cum caut odiseea [:)]!id="Verdana">

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm

[ruga] pentru [copil]

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Nici nu stiu cum caut odiseea [:)]!id="Verdana">_____________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm[ruga] pentru [copil]http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">iti trimit eu link-ul k eu deja am tras o raita pe la odisee, is la inceput fetele dar peste o luna nu cred ca o s amai tin pasul la citit[:D]http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=13&TOPIC_ID=168323#7152431kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...