Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (739) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui anne_marie79
MIha...flo] , 28 de zile trec repede , mai ales ca luna decembrie e cea mai frumoasa din an! [pup]Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra! http://lt1m.lilypie.com/xoFKp2.png
align="right" id="quote2">Nu stiu cat de repede o sa treaca, fetelor eu ma infund rau de tot, de vreo 2 saptmani sotul banuie ca sefii o sa il dea afara si astazi numa nu i-au spus in fata.De cand a avut accidentul s-au pus pe capul lui si e jale, e printre cei mai vechi din firma, are 8 ani la ei si nu se mai poate isi bat joc in ultimul hal de angajati, au mai facut si cu altii la fel cand li s-a pus pata nu s-au lasat pana nu si-a dat demisia persoana respectiva sau pana nu l-au dat afara, simt ca inebunesc am atatea cheltuieli si daca ramane si el fara servici suntem morti.[pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La gravidute cu trombofilie scriu deja...m-am uitat la Mamici de iulie-august, dar fetele au 5-7 saptamani...noi suntem mici abia daca avem 4 sapt! Mai asteptam...oricum, de aici nu voi pleca niciodata. Voi intra si aici si acolo[pup]!

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm

[ruga] pentru [copil]

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] fetele si multumesc pentru intelegere! Am fost in seara asta la doctor si m-a programat pentru HSG pe 19 dec. Iupi, in sfarsit si mi-a dat sa repet clamydia si sotul spermograma, in plus incep iar tratamentul pt BIP din Z1. Doamne, sper sa fie de bun augur tratamentul si sa nu fie probleme la HSG. Ma apuc sa citesc din urma[pup]

 

 

 

Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamântul tau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, imi pare foarte rau pentru z1! Speram sa vina Mosi la noi si sa ne aduca testul pozitiv si o data cu el bebe in burtica! Care dintre Mosi vrea, dar sa ne aduca unul, ca suntem fete cuminti![pup] Imi pare foarte rau si pentru sotul tau, si al meu e stresat cu serviciul, dar trebuie sa fie si el tare, si tu sa-l susti! Sper sa treceti cu bine peste perioada asta!

 

Alex, stiam eu, mamicuto, ca o sa ramai si aici, dar stai ca te prindem noi din urma, ne mai tragi si tu dupa tine si venim si noi...sa fim toate impreuna! Inca o data FELICITARI! Ti-as spune in continuu! Fur pupici de molipsire, ca sa se prinda bebe si la mine ca acum e momentul![pup][pup][pup]

 

http://lagf.lilypie.com/zFnw.png

http://lt2f.lilypie.com/ofWb.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katy o sa vezi ca o sa fie bine, e super bine ca ai un doctor care te indruma si iti faci analizele, Hsg astept ca luna asta sa ai o veste buna.

Yna multumesc iubita bineinteles ca sunt alaturi de el, da ma enerveaza ca el vrea sa facem ceva al nostru dar nu intelege ca nu avem bani si ca este o perioada nasoala si ca nu merge nimic.[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
La gravidute cu trombofilie scriu deja...m-am uitat la Mamici de iulie-august, dar fetele au 5-7 saptamani...noi suntem mici abia daca avem 4 sapt! Mai asteptam...oricum, de aici nu voi pleca niciodata. Voi intra si aici si acolo[pup]!_____________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm[ruga] pentru [copil]http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">tot te incadrezi in august![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce vad eu aici[:0] MeAleeeeeeeeeeeex!!!!

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

Felicitari draga mea! Ce mult ma bucura vestea ta![pup][pup][flo][flo][flo][flo] Iti doresc multa sanatate si sarcina LA TERMEN!!! Cu [copil] sanatos si vioi si mancacios![:D]

 

Deja te-am trecut la titlul[:)] O meriti din plin!

[pup][pup][pup] de molipsire si pt mine[:I]

 

 

 

Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luci ma bucur ca te simti mai bine. Si eu am fost foarte racita si din pacate i-am dat virusul si sotului. Acum i-am facut o frectie si sta in pat. Insanatosire grabnica iti doresc!

MeAlex felicitari, ma bucur din tot sufletul pentru tine[bum][bum][bum], felicitari mamico, sa dea Dumnezeu sa fie toata sarcina si sa aduci pe lume un prunc sanatos, voios,cuminte si papacios.

Cixinica[pup], sanatate multa!

IPopica bine ai venit! Eu in locul vostru treceam mai intai la treaba si faceam si analizele in paralel. Eu ma tot analizez de 3 ani de zile, analize ok, bebe ioc, deci... e si voia lui Dumnezeu aici.

Gaby concediu placut!

AnneMarie multumim de dedicatie![pup]

Moni tin pumnii sa se faca un endometru numai bun de IA.[pup]

 

 

 

Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamântul tau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...