Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (739) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

Alex, felicitari!

Ma bucur mult ptr reusita ta!

Sa ai un bebe sanatos si sa-l nasti la termen!

Wawwwwwww! Poate mosu' chiar are tolba plina anu asta! Oricum in ultima perioada am aflat de multe fete ca au ramas gravide!

E epidemmie! Haideti, nu va feriti!

Pupici multi sa va molipsiti!

 

http://lmtm.lilypie.com/p1DRp3.png?Nr8NoC0w

2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Neata fetelor!Cory, asteptaaaaam[:)]!Moni, poate se intampla ca la mine, ramai natural pana sa faci inseminare...n-are nimic daca ovulezi pana sambata, voi oricum prestati. Nu v-a interzis medicul, nu?id="Verdana">_____________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi[ruga] pentru [copil]http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">mai nu prea as presta....ca daca prestam azi, nu va avea macar 3 zile de la ultimul contact si vreau sa fie totusi si multi si buni la inseminare.....[bang]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Corina87
Cel mai recomandat este sa iei in z 3-7,o sa ai foliculi de calitate buna.Eu am gasit in farmacie se da fara prescriptie,se gasesc in produsele de menopausa.Si internet este in ebay.Sufletelul meu.Eric 28/09/2007 trying to conceive
align="right" id="quote2">am impresia ca e un fel de clomifen nu?Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
buna fetelorCorina 87 bafta sa numai vina CM , ai folosit acest ivofalavon?Moni, Yna, Simo 82 sunteti cam in aceeasi perioada, Doamne-ajuta sa se prinda bebe la toatela noi este asa frumos, mult soare..[pup][pup] tuturor, gravidute si aspirante
align="right" id="quote2">si in bucuresti e soare si frumos [:D]speram sa iasa luna asta ca daca nu...punem pauza ca nu mai avem baniTratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Corina87
Iata aici un web site tradus: aaaaa nu se primeste[zirea] : puneti lincul la google translate:http://www.pregnancy-info.net/forums/Twins_and_Multiple_Birth/success_with_soya_isoflavons/ o sa fie prima incercareSufletelul meu.Eric 28/09/2007 trying to conceive
align="right" id="quote2">cre e echivalentul in romana pentru soya isoflavons asta?adica daca ma duc sa cum par cum cer?si und eil gasesc, la plafar? sau la farmacie?e scump?eu cu intrebarile m ele [:D]daca nu e f scump si nu raman acum cu inseminarea, poate as mai incerca doar asta....pana ne mai revenim cu baniiTratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc draguta, sa te auda doamne-doamne[pup]La multi ani romanilor de pretutindeni!
Citat:
citat din mesajul lui draguta
buna fetelorCorina 87 bafta sa numai vina CM , ai folosit acest izoflavon?Moni, Yna, Simo 82 sunteti cam in aceeasi perioada, Doamne-ajuta sa se prinda bebe la toatela noi este asa frumos, mult soare..[pup][pup] tuturor, gravidute si aspirante
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui D-zeu in curand mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor si la multi ani de 1 decembrie!!!

ufffffff, abia mu mi-a venit netu, asha k ma pun pe [cit] din urma!

abia astept s avad daca a venit cory cu vesti de la testare![pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...