Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (739) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

isoflavone din soia se numesc,se gasesc in produsele de menopausa.Daca il gasesti curat numai pe el e super,dar mai degraba pe net il gasesti.Am vazut ca in RO inca nu stiu despre el.Deci daca pastila are concentratia de 40mg trebue sa iei cite 4 pe zi ca sa se primeasca 160mg poti mai mult pina la 200mg.2oog isofavlone=100 clomid dar este natural si sintetic si nu dauneaza,plus la toate lungeste faza luteala,adica daca Yna ovuleaza in z17-18,o sa ovuleze in z 13-14 aproximativ.M-am documentat timp de 2 saptamini[:D].

Kmy cred ca miine o sa vina daca astazi nu ca am facut test si azi este not pregnant.

 

Sufletelul meu.Eric 28/09/2007

trying to conceive

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simo, daca liniutele sunte la fel, testul de ovulatie este pozitiv!

Moni, La inseminare oricum introduce unde trebuie sperma, asa ca sansele sunt oricum mai mari. E bine si asa, sa faceti o mica pauza. Continua sa iei vitaminele[:)]!

Multumesc din suflet, Stefulici!id="Verdana">

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi

[ruga] pentru [copil]

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu mai apuc sa ma testez, declar z1 [q][q][q]

nu stiu de ce dar de cateva luni m-i s-a scurtat CM-ul la 26 zile

 

Tratament pregatire sarcina: Aspenter 75 mg - 1 la 2 zile; Femibion 1 - 1/zi; acid folic 5mg - 1/zi; MgB6 470mg - 1/zi; CETEBE 500mg - 2/zi; Coenzima Q10 120mg - 1/zi; Vitamina E forte - 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau Cixinica pentru z1! Tot e bine ca a venit mai repede, ca trece si va apucati de treaba. Decembrie e o luna cu noroc!

Capul sus, mergem inainte!

[pup]id="Verdana">

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi

[ruga] pentru [copil]

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

corinaid="red">

 

 

suntem optimiste pana in panzele albe, declaram o batalie pirduta numai duap ce vedem rosu!!!

pana atunci credem cu tarie in sansa noastra![pk][pk][pk]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cixinica
din pacate nu mai apuc sa ma testez, declar z1 [q][q][q]nu stiu de ce dar de cateva luni m-i s-a scurtat CM-ul la 26 zileTratament pregatire sarcina: Aspenter 75 mg - 1 la 2 zile; Femibion 1 - 1/zi; acid folic 5mg - 1/zi; MgB6 470mg - 1/zi; CETEBE 500mg - 2/zi; Coenzima Q10 120mg - 1/zi; Vitamina E forte - 1/zi
align="right" id="quote2">imi pare rau pt z1 dar o sa ne dai vestea buna de anul nou( pe rit vechi)!!![pk][pk][pk]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Corina87
isoflavone din soia se numesc,se gasesc in produsele de menopausa.Daca il gasesti curat numai pe el e super,dar mai degraba pe net il gasesti.Am vazut ca in RO inca nu stiu despre el.Deci daca pastila are concentratia de 40mg trebue sa iei cite 4 pe zi ca sa se primeasca 160mg poti mai mult pina la 200mg.2oog isofavlone=100 clomid dar este natural si sintetic si nu dauneaza,plus la toate lungeste faza luteala,adica daca Yna ovuleaza in z17-18,o sa ovuleze in z 13-14 aproximativ.M-am documentat timp de 2 saptamini[:D].Kmy cred ca miine o sa vina daca astazi nu ca am facut test si azi este not pregnant.Sufletelul meu.Eric 28/09/2007 trying to conceive
align="right" id="quote2">merci mult corina [pup]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Simo, daca liniutele sunte la fel, testul de ovulatie este pozitiv!Moni, La inseminare oricum introduce unde trebuie sperma, asa ca sansele sunt oricum mai mari. E bine si asa, sa faceti o mica pauza. Continua sa iei vitaminele[:)]!Multumesc din suflet, Stefulici!id="Verdana">_____________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi[ruga] pentru [copil]http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">dada clarle iau in continuareTratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
Citat:
citat din mesajul lui cixinica
din pacate nu mai apuc sa ma testez, declar z1 [q][q][q]nu stiu de ce dar de cateva luni m-i s-a scurtat CM-ul la 26 zileTratament pregatire sarcina: Aspenter 75 mg - 1 la 2 zile; Femibion 1 - 1/zi; acid folic 5mg - 1/zi; MgB6 470mg - 1/zi; CETEBE 500mg - 2/zi; Coenzima Q10 120mg - 1/zi; Vitamina E forte - 1/zi
align="right" id="quote2">imi pare rau pt z1 dar o sa ne dai vestea buna de anul nou( pe rit vechi)!!![pk][pk][pk]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
align="right" id="quote2">kmy [pup] asa ma gandeam si eu, o sa ma testez pe 27 dec de sf.stefanTratament pregatire sarcina: Aspenter 75 mg - 1 la 2 zile; Femibion 1 - 1/zi; acid folic 5mg - 1/zi; MgB6 470mg - 1/zi; CETEBE 500mg - 2/zi; Coenzima Q10 120mg - 1/zi; Vitamina E forte - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...