Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Stefan! asta-noapte am visat-o pe Tania, ne intilnisem intr-un parc si avea un al treilea copil ( parca o fetita, nu mai stiu sigur). Mi-e dor de ea. pacat ca nu mai intra pe aici. Leea, [pup] sa-ti traiasca Tudor, sanatos , voios si fericit! sa o protejeze pe surioara lui si sa o invete numai de bine. La multi ani Mihai si Sorana, sa cresteti sanatosi si sa fiti iubiti! [flo] Gabi [pup] multumesc mult- mult de tot de sugestie! m-ar interesa tratementul, o sa vorbesc cu ai mei sa-mi trimita , am constatat ca daca nu ma duc doua zile la acupunctura iar ma apuca durerile, mi se inclesteaza mainile, of, greutz. Ma bucur ca la tine a functionat, imi da sperante ca poate o sa am si eu ceva sanse de imbunatatire. Cami, ma bucur din suflet de veste, sa fie toate bune! [flo] Cum a fost anul acesta pentru voi? Pentru mine mine a fost mai bun decit ultimii ( poate fiindca mi-au crescut copiii si nu mi s-a mai parut atit de greu) insa cu multa munca , tras din greu si probleme de sanatate . Ce va doriti ptr anul viitor? Eu una, sper ca anul ce vine sa fie cel putin tot atit de bun ( mi-e frica sa cer mai mult, ca pe-urma nu primesc nimic [:D]). O zi buna! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani Stefan! [s]La multi ani Tudor! [s]La multi ani Mihai! [s]La multi ani Sorana! Sa cresteti mari si sanatosi si sa aveti o viata minunata! Tania & Alexandrina ce mai faceti? Mi-e dor de voi! Eu stau pana la urma saptamana asta in concediu medical pt ca Virgil nu mai poate lucra de acasa, a intrat p eun proiect nou, asta este. Imi mai trag sufletul si eu, nu e chiar asa rau acasa cu Nati. Ea mai are cateva cojite dar drita de familie a zis ca nu ii da aviz pana nu ii cad toate bubitele, asta inseamna probabil la anu' Cami din cate stiu eu translucenta nucala e marker de malformatii numai la 12 saptamani si mai tarziu in sarcina in mod normal creste. Sarcina usoara surorii tale in continuare! Ina imi place recomandarea ta cu glucidele, totusi trebuie sa le pun o limita din motiv de balenizare. Totusi, bebe meu inca e mic, nu e problema ca nu ar misca ci eu nu ii simt decat unele miscari deocamdata, probabil doar pe cele mai puternice. Valeu, nasoala rau treaba cu mana! 2011 - chiar vorbeam cu Virgil, a fost un an foarte bun pentru noi. Nu ni s-a intamplat nicio nenorocire, nicio boala serioasa in familie, toate au mers frumos si lin si in plus am capatat si un cadou, pe bebi 3 din burtica.[9cer] Am muncit mult amandoi dar am fost si rasplatiti pt asta. Anul viitor si mie mi-e frica ca s-ar putea sa fie mai prost, sa speram ca nu si ca vom fi sanatosi cu totii, va veni bb3 sanatos, ca vom avea intelegere in familie si ca nu vom avea criza financiare majore. Ce-mi doresc in mod special e sa supravietuiesc cu bine dupa ce incepe anul scolar, cu 2 scolarite si 1 bebe. pupici! Lavi [gravi]19+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Sorana, Stefan, Tudor si Mihai! Ina- am inteles problema cu casa. din cate spui, cel mai simplu ar fi sa o folositi pe asta la maxima capacitate :) un feeling bun si sentimentul ca esti acasa sunt lucruri rare - eu am pierdut sentimentul asta odata cu un apt din care ne-am mutat in 2006. intre timp am mai stat in 4 locuri (mult mai faine decat ala, la prima vedere) si nu l-am regasit, incepusem sa ma ingrijorez. acum il am din nou - inca ne lipsesc multe lucruri de baza,electrocasnice, mobila, etc, de decoratiuni nu mai vorbesc, si totusi ma simt acasa, ca intr-un cocon in casa asta :)sanatate multa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Victor! La multi ani Cristi! Maria, sa-ti traiasca iubitorul de masini si bakugani! [:D] unde va petreceti pina la urma? Miha, ma bucur ca nu sint singura care gandeste asa. unii spun ca "acasa" este oriunde, atita timp cit iti faci/amenajezi dupa bunul plac. eu cred ca este mai mult decit atit ( un sentiment de siguranta si confort pe care il ai cind pasesti pragul unei case, indiferent de cum arata). am facut o mare pasiune ptr revistele de remodelat/demolat si ptr programele de acest fel de la TV; sper ca dupa atita timp de "studiu" sa pot contribui cu idei care sa imbunatateasca si confortul nostru (de care numai eu ma plang nu si ceilalti membrii ai familiei [:D] ). Ina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...