Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (31)


Recommended Posts

Sanatate multa, multa! Lavi, fain cu bebelina miscatoare [olala] [flo] Miha, astept pozele, atunci [pup] Riannei MN i-a adus o pijama noua si un puzzle. A fost incantata (mai mult de gestul in sine - cand a venit Mosu'? cum a intrat? de ce nu l-am auzit/vazut? - decat de cadouri), dar dupa ce s-a dezmeticit bine, eram in baie la spalat pe dinti si ma intreaba: da' o jucarie de ce nu mi-a adus, ca eu vroiam si o jucarie?! [alcool] Acum urmaresc vremea, sa nu ploua sambata viitoare (pe 17) cand avem vreo 15 fetite la noi acasa pentru petrecerea de ziua ei. Si a vrut o casoaie din-aia gonflabila (oare asa ii zice, sau vorbesc eu prostii pe-aici?) in care sa tot sara... Daca ploua [popa] casoaie, vor fi baricadate in casa. Meems & Rianna (16 dec. 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

la multi ani, Flavia ! La multi ani, Mateea! Sa aveti o petrecere de vis [pk] Noi din nou bolnavi, cum altfel [bang] Matei de data asta, cu febra, dureri in gat, cred ca si el are amigdalita pulatcee. Maine mergem la medic si febra asta ma inebuneste ca nu scade. Pe mine ma doare capul de ieri incontinuu, nu stiu ce viroza esta asta, ca nu am migrene de fel [alcool] Lavi sanatate multa tie si fetelor tale [pup] Tu acum ai imunitatea scazuta trebuie sa faci ceva in directia asta si desi nu esti pro eu zic sa intrebi medicul de niste vitamine, eu am luat la matei vitamine( imi scapa acum denumirea lor, recomandare de la medic) maria si alexia a luat antibiotic ultima data si matei acum o luna si acum cred ca va lua din nou [alcool] Sanatate multa si voua [pup] meemsy [pup], va tin pumnii sa fie frumos.[pk] noki esti multumita de teatru? cum e sarah? Roxana mami de Alexia si Matei. - Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Flavia si Mateea![s][s][s] Sa fiti sanatoase si sa aveti parte numai de bucurii! Mara si Gabitaco sa va traiasca minunile de copii si sa fiti fericiti! Edit - Meems, noi suntem pe ultima suta de metri ... desi nu am terminat amenajarile dincolo (mai au de pus cativa metri de parchet si de facut mici retusuri) - am inceput sa transferam saci/ cutii cu haine si mobila. Oricum am de smotruit la greu [alcool], nu cred ca termin pana pe 24 ... [mamica]Cami & Alexandra Daria [hop] (02.01.2006) [url="http://lb5f.lilypie.com/xGThp2.png"]Cresc si iar cresc ... ![/url]
“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)
[url="http://pixysstyle.blogspot.com/"] Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ... [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=136018"] Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani Flavia si Mateea!!! Sa fiti fericite, sa aveti o viata minunata! Roxi si medicul meu e contra vitaminelor - pastile asa ca suntem in gasca [grup]. In plus prietena mea ginecoloaga e si ea contra vitaminelor artificiale, mi-a zis ca au aparut niste studii noi care arata ca cei care iau vitamine au speranta de viata mai mica. Pana la urma tot alimentatia sanatoasa si variata e baza. Ea nu ma lasa sa iau nici vit C pastile la raceala, imi tot zice de lamaie si miere. Pe fete le-au tinut mucii cate 3 saptamani asa ca ma astept si eu la fel [bang] Aseara m-am tratat cu 2 catei de usturoi, a mancat si Virgil [:D], cred ca voi continua tratamentul. Parca azi noapte am fost mai bine. In afara de insomnia clasica de sarcina de la 3 la 4:30 am dormit adanc si m-am odihnit bine azi noapte. Miha aia cu patura pe canapea suna cel mai bine, din pacate nu se asorteaza cu mersul la servici. [q] Anda n-am putut lua miere cu lamaie din cauza ca mi-am stricat si stomacul, vad ca acum pare reparat asa ca o dau pe citrice. De dormit la servici era cat pe ce prin septembrie-octombrie cand efectiv imi venea sa dau tastatura la o parte si sa pun capul pe masa. tare ademenitoare imi parea! Cami & Corap spor la mutari! Meems uaaaau ce mistooo, [n-am un emoticon cu cazut pe spate], ce misto ca se pune problema de ziua Riannei sa se joace afara! Bafta multa sa nu ploua! Roxi sanatate multa lui Matei! Maria uau! Ati intrat deja in categoria tricourilor fioroase cu rockeri! [roker] Vorba Nataliei, "baietilor le plac lucrurile ingrozitoare". Petrecerea restransa acasa e si ea o varianta frumoasa, copiii sunt incantati ca se joaca - musafirii cu jucariile gazdei, gazda cu cadourile, parintii invitati parca se simt mai relaxati intr-o casa decat la un loc special de petreceri, singurul dezavantaj e la tine, de (pre)gatit inainte si de strans dupa. Va pup! Lavi [gravi]17+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Flavia! [s] La multi ani, Mateea! [s] Sa aveti parte numai de bucurii si sa realizati cat mai multe cu talentul vostru! [flo] La multi ani, Crissy! Roxi, sanatate multa, sa va reparati cu bine! Lavi, banuiesc ca deja ai aplicat: aerosoli cu ser, nazomer, pinosol? Maare dreptate are Nati cu baietii si chestiile ingrozitoare [:D]. E tare inteleapta [flo] Camelia, spor , sa terminati cu bine amenajarile! Meems, ce fain cu gonflabila, tinem pumnii pentru vreme buna! Le mai organizezi si altceva de joaca?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...