Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bucurii de sept-oct 2006 (8) Asteptand Mosii!


Recommended Posts

Va doresc o primavara frumoasa si multe multe bucurii sa ne aduca copilasii, mai ales ca anul asta incepem scoala!

 

N-am citit tot, din ce imi amintesc:

 

Alina, ma bucur sa aud de voi si de progresele Anei, tare curajosi sunteti sa traiti asemenea experiente de viata, bravo voua. Da, am mai facut torturi[:D], cand am timp o sa le incarc pe un site, le am pe facebook.

 

Pufy ma bucur sa aud si de la voi, am aflat ce faci tu acolo, bravo tie curajoaso. Cred ca ti-e tare greu dar ce sa-i faci, uneori e nevoie de sacrificii. Bravo lui Alesio, baiat destept.

 

Felicitari tuturor care au trecut de evaluare, si noi am trecut cu bine dar mergem la cl 0, m-a cam enervat ca la inceput a inceput sa se dea grandoman si a povesteasca cum se bate el cu prietenii si alea tot insistau pe asta, sa intru in pamant nu alta... si faza e ca el e cam linistit asa, nu e super obraznic.

M-am intalnit cu Andreea Mexxa la evaluare, am stat f putin de vorba, era in graba, Sebi e baiat mare, inalt si f frumos. Nu mai stiu ce au facut ca am plecat.

 

Eu sunt bine, bb creste, am 11 sapt, acusi merg la dublu test si sper sa fie bine. Sarcina diferita de prima, nu am vomitat, putina greata dar a trecut deja. David e asa de incantat, imi masoara burta zilnic, o mangaie, are grija de mine, seara adoarme cu mana pe burta, ne-am distrat intr-o zi ca se comporta de parca ar fi copilu' lui...

 

Va pup pe toate!id="purple">id="Comic Sans MS">

 

*****************************************id="red">
Mirabelaid="red">id="size3">, mamik de pitic Did="red">Aid="navy">Vid="blue">Iid="green">Did="orange"> Sid="purple">Tid="blue">Eid="brown">Fid="teal">Aid="red">Nid="navy">id="size3">id="red"> (21.09.2006)

[gravired]sapt. 11

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna tuturor, ofer si eu, ceva mai tarziu, o [cafea] sau un ceai, ca eu n-am voie cafea. [ups]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Creste si mezinaid="green">id="size1">

Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

holla,

sunt cu ochii impaienjeniti [8D] ca m-am culcat la 5 jumatede dim. a fost la concert. [pk]

acum mi-a sosit si copilu acasa, plin de energie, iar noi cam praf

si mai am si de margelti si bricolat cate ceva... deh, comenzi pe ultima suta de metri [:)]

 

Mira, felicitari, sarcina usoara si bb sanatos si norocos. ce dulce e David !!! [pup]

 

INTREBAREam si eu o prietena care a nascut al doilea copilas la 1 an si un pic de primul. Ea nu a aflat inca daca va primi indemnizatia pentru al doilea bb (nu a lucrat intre cele 2 nasteri)

voi stiti ceva de subiectul asta ????

 

va pup

 

Lilinaid="red"> & [bat] fulgerul Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)id="blue">

 

BIJUTERII SWAROVSKI & CADOURI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lilina
holla,sunt cu ochii impaienjeniti [8D] ca m-am culcat la 5 jumatede dim. a fost la concert. [pk] acum mi-a sosit si copilu acasa, plin de energie, iar noi cam prafsi mai am si de margelti si bricolat cate ceva... deh, comenzi pe ultima suta de metri [:)]Mira, felicitari, sarcina usoara si bb sanatos si norocos. ce dulce e David !!! [pup]INTREBAREam si eu o prietena care a nascut al doilea copilas la 1 an si un pic de primul. Ea nu a aflat inca daca va primi indemnizatia pentru al doilea bb (nu a lucrat intre cele 2 nasteri)voi stiti ceva de subiectul asta ????va pup
Lilinaid="red"> & [bat] fulgerul Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)id="blue">
BIJUTERII SWAROVSKI & CADOURI
align="right" id="quote2">PAI POATE INTRA IN CRESTERE COPIL SI PT AL DOILEACOMPLETEAZA LA UNITATEA UNDE LUCREAZA ACELASI FORMULARAsa creste Maria Dianaid="red">My weight
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pentru primire si de urari fetelor!

 

De Andreea si Sebi nu stiu mare lucru, am vb rapid, Andreea lucreaza in Iasi, Sebi merge la gradi si era inalt si chipes, foarte frumusel. O sa mai vb cu ea si va spun.

 

De David sa va mai spun, pana anul trecut racea la 2-3 sapt, l-am operat de polipi si-i dau si Septilin si o singura data a racit anul asta de gradinita. In schimb a inceput sa sforaie de curand. Este cam slabut el ca nu prea vrea sa manance, avem un chin cu mancarea la gradi, traieste cu aer si putina apa, ma dispera...id="purple">id="Comic Sans MS">

 

*****************************************id="red">
Mirabelaid="red">id="size3">, mamik de pitic Did="red">Aid="navy">Vid="blue">Iid="green">Did="orange"> Sid="purple">Tid="blue">Eid="brown">Fid="teal">Aid="red">Nid="navy">id="size3">id="red"> (21.09.2006)

[gravired]sapt. 12

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirabelaid="red">, asteapta sa treaca sezonul asta cu viroze, apoi vei vedea daca mai "sforaie" David.

Cred ca asta e o problema la majoritatea copiilor in sezonul rece.

Ma mir ca aveti probleme cu mancarea. Arata bine cand ne-am vazut ultima oara. Adevarul este ca nu ne-am mai vazut demult. [q]

 

Asa creste Maria Dianaid="red">

 

My weight

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...