Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bucurii de sept-oct 2006 (8) Asteptand Mosii!


Recommended Posts

Buna tuturor.

Beatrix, eram sigura ca ma vei urechea.[:I] Dar eram super obositi cu totii, destul de stresati iar acasa ne mai asteptau si alte treburi. Sper ca nu te superi pe mine, o sa avem timp sa ne vedem.[pup] Oricum cappuccino nu am voie sa beau deocamdata.[:I]

Foarte faine pozele, ma tot minunez cat de bine seamana Sven id="purple">cu Ericid="purple">![olala] Eu nu m-am invrednicit inca s incarc poze cu fetele.

Revin ca e agitata pitica si am si mancare pe foc.[pup]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Creste si mezinaid="green">id="size1">

Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Beatrix- mi-au placut toate pozele voastre, sunt uimita cat de mic a fost Sven la nastere si cat de mult a crescut. Cred ca hopul mare l-ati trecut. Eric si Sven seamana foarte mult. Cel mai mult mi-a placut poza - in formatie completa.

 

Lilino- m-am gandit eu ca asa ceva o fi fost si sunt convinsa ca a fost frumos. Iti doresc de pe acum distractie la urmatorul concert.

 

Roxana- ai dreptate nu pierde absolut nimic. Dragos a mers la scoala la 7 ani si 9 luni -deci aproape 8, dar Victor este foarte nerabdator sa mearga la scoala si nu mai am putere sa alerg in 2 parti, pentru Victor cred ca e solutia buna.

 

Gety tu de ce trebuie sa astepti pana la sfarsitul lui martie sa te hotarasti daca o inscrii la clasa pregatitoare sau ramaneti in continuare la gradi?

 

 

Noapte buna.

 

 

 

Cristina mamica lui Dragos (31.01.2004) si Victor(19.09.2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna

in sfarsit, primavara si-a intrat in drepturi [pk]

 

vroiam sa intreb fetele din Bucuresti - stiti vreo scoala de dans pt copii ? vroiam pt Vlad sa invete dans modern, street dance, samd.

 

maine incercam sa-l inscriem pe Vlad la scoala - grupa zero. sa vedem daca avem succes la scoala de langa bunici. tot langa scoala ne vom muta si noi de luna viitoare, dar nu avem inca documentele gata. o nebunie....

asa ca sa ne tineti pumnii

 

pup

 

Lilinaid="red"> & [bat] fulgerul Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)id="blue">

 

BIJUTERII SWAROVSKI & CADOURI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu maine o inscriu pe daria la gradi, din nou. e totul stabilit, nu mai du inapoi: ne-au promis ca vor face materie de pregatitoare asa ca la anul vom da testul de clasa1 si gata!

 

Lil, id="red">daca gasesti o astfel de scoala sa-mi spui si mie!!!! vreau si eu, dar undeva aproape de casa. Am dus-o pe daria la babyspa la ioana macarie (de la dansez pt tine) si facea super, cu figuri de dans modern, funcky, genul asta, dar dariuta era cea mai mica de acolo, restul erau copii de 9-10 ani si, chiar daca ea tinea pasul cu ele, nu exista o prietenie intre ea si restul fetelor, dariuta se simtea stinghera si am renuntat... am vazut ca are si CRBL o scoala cu sotia lui, dar este extrem de departe, prin militari parca... asa ca am ramas fara optiuni. Pana acum facea dansuri intensiv la gradi (adica 2 ore dimineata si 2 ore dupa amiaza. am renuntat la cele 2 ore de dupa amiaza pt ca am avut ceva conflicte cu cel care are firma ce face optionalele in gradinita. Pt daria e un pas inapoi, dar simteam ca-mi calc peste principii continuand sa o las si sa-i dau bani aluia...asa ca spune-mi daca gasesti ceva, sunt super interesata!!!!

 

Lexi, ce mai face piticuta? va lasa sa dormiti? pupam fetele frumusele!

 

Roxana, mamica de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)

 

 

Un licurici m-a invatat sa traiesc frumosid="black">id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit vine primavara!

 

Azi l-am inscris pe Victor in clasa pregatitoare. Vai de noi ce ne asteapta dar sper sa gasim o invatatoare potrivita.

 

Sambata la UBB la facultatile de fizica, chimie, biologie, si geologie au fost zilele descchise si am participat si noi. A fost o experienta uimitoare avand in vedere ca au fost deschise si muzeele din cadrul facultatilor iar studentii au pregatit experimente interesante. Am vazut cum erup vulcanii, structura pamantului, meteoriti, roci, schelete de dinozauri, ne-am uitat prin microscop la diferite plante si am invatat despre frunze, fructe, seminte, etc. Sincer am invatat cu totii foarte multe pacat ca timpul a fost asa scurt.

 

Lilina- succes.

 

Cristina mamica lui Dragos (31.01.2004) si Victor(19.09.2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna

si noi am reusit sa-l inscriem pe Vlad la grupa zero. Era foarte incantat [pk] m-a sunat sa-mi zica 'mami, sunt scolar acum' (l-a inscris soacra-mea, ca eu am stat o ora la coada la politie sa-mi iau buletinul [bang]. Mie nu mi-e groaza de grupa zero, nu stiu de ce, dar ce poate sa fie atat de groaznic !!??!! Vlad e super sociabil, sunt convinsa ca o sa isi faca repede prieteni si asta conteaza in primul rand, sa socializeze si sa se simta bine acolo. Nu mi-e frica de cadre tinere, ca doar la gradinita de vara a avut niste pustoaice, ca sa zic asa, si noi am fost super multumiti de cum s-au ocupat de el. Cred ca si in aceasta vara il vom duce 2 luni la gradinita de vara, el abia asteapta, i-a placut super mult acolo si a invatat foarte multe lucruri, cantece si poezii, jocuri noi, chiar a meritat.

Roxana, stiu de scoala lui CRBL si eu vroiam tot acolo sa merg (vlad la dans si eu la fitness-dans) dar e fix in cealalta parte a orasului... pacat.[bang]

 

In alta ordine de idei, ne-am ocupat de renovat apartementul bunicilor sotului, norocul nostru ca nu e mult de lucru (doar baia si bucataria) asa ca de Paste vom fi in casa noua / mai mare, mai aproape de socrii si gard in gard[:D] cu scoala lui Vlad.

 

Gagici din Bucuresti, maine in Tribute canta Smiley !!! Care mai vine ????

 

Lilinaid="red"> & [bat] fulgerul Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)id="blue">

 

BIJUTERII SWAROVSKI & CADOURI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilina- sa va bucurati de noua casuta si sa fiti fericiti.

Distractie placuta la Smiley.

 

Mie nu de cadre tinere mie fica ci stiu ca la scoala la care l-am inscris nu prea este spatiu suficient, se vor imparti niste sali de clasa in doua, curtea e foarte mica, nu au cantina proprie, nu se face after school- astea asunt lucrurile care ma fac sa-mi fie ciuda pentru faptul ca merge la scoala. Victor e super incantat, mai ales ca e la aceeasi scoala cu Dragos.

 

 

 

 

 

Cristina mamica lui Dragos (31.01.2004) si Victor(19.09.2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...