Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare-La multi ani,Bruni! (94)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[colegi][colegi][colegi][colegi][colegi]

ai dau eu [cafea][cafea][cafea]si [papica][papica][papica]

hai,[batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][bum][bum]

va astept.

 

cinezee, urarea ta e primita pana la inaltarea.

da unde fusesi mataluta atata vreme?[:D]

 

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari de la Brasov

Se anunta vreme frumoasa, insa aici intotdeauna vremea este capricioasa. oricum este bine ca suntem multi: parinti si nepoti multi, de diferite varste, de la 2 ani la 16 ani. Va dati seama cum este.

 

Va pup si va doresc un week-end cat mai placut.[pup]

Azi incep Closty, iar de maine [pathot], cel putin asa mi-a recomandat doctora.

 

[ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului au grija de noi id="blue">[ruga]

 

Adriana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta70
Salutari de la BrasovSe anunta vreme frumoasa, insa aici intotdeauna vremea este capricioasa. oricum este bine ca suntem multi: parinti si nepoti multi, de diferite varste, de la 2 ani la 16 ani. Va dati seama cum este.Va pup si va doresc un week-end cat mai placut.[pup]Azi incep Closty, iar de maine [pathot], cel putin asa mi-a recomandat doctora.[ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului au grija de noi id="blue">[ruga]Adriana
align="right" id="quote2">vio, ce bine ca aveti parte de vreme frumoasa!in familie.......hmmmmmmmmmmmm, ce bine suna, doamne, hai ca venim si noi!![:D][:D][:D]vio, sorry, in mod normal, de abia dupa o monitorizare atenta ti se poate recomnda, dar mai stii, poate dct tau e mai as....dar, sa dea DD sa ai si surprize!!!!week end placut!!![pup][pup][pup]ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!astept inca o minune in viata mea!!!Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo, ce s-a mai intamplat la dansez.....??

 

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata sau buna ziua, depinde[:D]

 

Ce fac fetele?

La mine asta e weekendul in care lucrez, asa ca doar ce am ajuns acasa.

Ma duc sa pap un pic si apoi vreau sa ma apuc sa fac un pic ordine.

Am bagat si o masina de rufe[:D]

 

Bruni[pup], stai cumintica si nu mai face tu teste de urina. Alea se pozitiveaza ff greu.

Pana la rezultatul de luni...rasfata-te...esti gravidutza[gravired], iar de luni incolo...tot [gravi] o sa fii![:D]

Referitor la ce m-ai intrebat, da la echo s-au vazut chisturile. Atat cel dermoid cat si cele endometriozice.[bang]

 

Pupicei dulci la toate fetele!

Imi pare rau ca nu mai sunt la fel de activa, dar sunt fff stresata. Iar pana nu termin cu operatia asta sa vad care e situatia cu mine, asa o sa tot fiu.[bang][bang][bang]

 

Dar ma gandesc la voi, va urmaresc si va imbratisez cu dragoste in fiecare dimineata[olala]

 

[buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...