Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare-La multi ani,Bruni! (94)


Recommended Posts

de fapt venisem sa ma dau cu capu de pereti [bang][bang][bang][bang][bang][bang] vineri tre' sa merg la ora 10 la o negociere de contract..asa ca nu mai pot sa plec la munte la 8 dimineatza asa cum imi propusesem. [q][q][q][q][q][q][q] da imi iau bagajele in masina...barbatu din dotare cu mine...si cand ies de acolo...ma arunc direct in masina...si plec la munte...asa imbracata bussines...cu toace,costum-taior si camasa[:D][:D][:D] ahhhhhh....ce nervi am!!!! [toanerele[toanerele[toanerele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui blue_flower
Citat:
citat din mesajul lui brunadria
danny merci , sper sa fie bine pana la capat [:)] mai intai astept beta [olala] va pup gagici[pup]
Felicitari brunadria, ai sa vezi ce beta mare ai sa ai!!! :):) Stai cuminte pana atunci, nu te stresa prea tare, ce-o sa fie aia o sa fie....Cu Dumnezeu inainte. Si eu am fost emotionata si uite acum...am un flacau de 6kile si ceva care imi rupe mainile de greu ce e. Roaga-te. Te ajuta. Te pup si ma gandesc la tine si la puiul tau. [mamica] de Daniel, n.01.02.2010, 3500gr, 51cm
merci draga mea ,nu ma stresez chiar deloc, sunt f optimista..asa am fost la fiv ul asta, mai putin a 3 a zi de la punctie dupa care mi am revenit .. oricum vb ta ce va fi va fi.. daniel al tau e mare deja..ce repede trece vremea! sa fiti sanatosi[flo][pup] d zeu ma va ajuta si va face o minune si pt mine[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor sami ce sa fac...la un birou mi s a dat de inteles ca vor suna la biroul unde am lucrat sa ceara referinte[bang][bang][bang] iar celalalt abia se deschide si e undeva pe la Magurele, notarita o pustoaica tre sa depuna juramantul si apoi are voie sa profeseze.... ambii au spus ca o sa ma sune.... asa ma scoate din minti placa asta de nu ti inchipui [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, [pup] io azi prin casa , pe la computer, poate ies mai incolo, daca ma mobilizez! Samiro frumooos plan, lasa ca o sa fie si mai frumos cand o sa iesi de la intalnire si te arunci pe distractie![flo] Bruna[flo][flo][flo] Mayanul, bine ca te-ai intors !!! Uite iti fac eu un rezumat: Bruna a facut un emriotransfer parca ieri cu un blastocist puternic si sanatos :-)), a fost ziua Adei tot ieri!!![flo] Blueflower ne da mesaje frumoase despre ea si baietelul ei care creste voinic!![bibe] io m-am apucat iar de incercari naturale, dieta si sunt constipata[:D] Sami pleaca la munte, Mirela pe la interviuri (?)Gali e in continuare fara Tarzan, Ellyshor a avut ceva probleme de sanatate cu soata (?):-(, dar acum e bine!, Menics a terfelit mielul de Pasti dar e fericita cu G. si asta conteaza!, Danny are baietel in burtica[flo], Alinutahu a fost suparata ca nu apare bebe dar acum nu mai e[flo], Laura , Amy sunt bine cred[pup], Mona e inca disparuta, in vacanta.[:)]...alte 'fetite' parca nu au mai aparut asa des cu povesti...!!!!! Sa ne povestesti si tu..de Germania, de rochiile de nunta..... [:)][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mirela2
lumi cu ce ti dieta? off greu slabeste omu, nu mai reusesc deloc sa scap de cele 10 kile puse dupa 2 stimulari..... [ruga]
Mai Mire nu urmez o dieta anume. Cred ca merg pe numaratul caloriilor si incerc sa nu amestec alimentele, asa in limite rezonabile..de exemplu nu mai mananc alimente cu carbohidrati in combinatie cu carne (proteine), incerc sa mananc legume/salate cu proteine. Eu fac asa, de exemplu: dimineata cereale gustare cu mar pranz salata cu carne sau branza sau oua fierte gustare:fructe/o cana de lapte/iaurt degresat seara: legume la cuptor (dovlecel, vanta, ciuperci ) + carne daca e cazul, dupa cina: o fructa, o cana de lapte /iaurt degresat ca sa omoare foamea (!) Apa -2 L pe zi Fara sare, fara alcool, paine nu mai mananc deloc eu nu fac acum, dar ar fi indicat de 2-3 ori sala/aerobic/pilates daca poti... Cu numaratul caloriilor e mai greu la inceput dar dupa doua trei citiri pe internet incepi sa le stii" 100 g cereale au 300-400 cal 100 g piept de pui cred ca ajung 200 cal peste slab cred ca 180 etc ...verifici pe internet! Din pacate ....acu pe moment dieta mea nu merge , pentru ca am dat in constipatie. :-(((( Secretul slabitului tine si de "evacuare" asa ca acu astept sa reglez problema asta cu un ceai cumparat de aici, pe urma vad rezultatul... [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33
lumi,dieta ta poate fi transformata cu succes si in mod de viata. [flo]
ai mare dreptate, eu zic dieta..dar nu e o dieta..incerc sa fac ceva care sa tina pe termen lung.. am inceput acum 2 ani, cand am scapat de vreo zece kile, dar incet incet am cam uitat, am mai scapat la sarat, la grasimi, la bere si vin :-), dulciuri...asa in timp, pe urma stimularile ...acu si eu si barbatu' vrem sa ne intoarcem la vechile obiceiuri dar... e cam greu, la inceput..oricum acum trebuie sa reduc doar 1-2 kile..[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...