Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare-La multi ani,Bruni! (94)


Recommended Posts

Buna fetelor Am reusit si eu sa intru, azi mi-a venit seful, asa ca saptamana asta mai greu cu intratul pe forum. Azi mi-a venit CM, deci Ellyshor sau Galli modificati si la mine, azi ziua 1 CM. Pot spune ca am fost ceas. Din ziua a-5-a incep sa iau Clostibelgyt, pe care inca nu l-am cumparat. Sper sa nu constat ca nu se gaseste. [bang] sami super plan pentru week-end, chiar daca nu poti pleca dimineata. Petrecere frumoasa! Va pup si ne auzim mai pe seara [pup] [ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului au grija de noi [ruga] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup] dulce pe toate gagicile... eu nu am mai apucat sa intru ieri si azi ca am avut treaba la greu la job, cu inchiderea de luna... offff... [bang][bang][bang] ada La multi ani cu intarziere pentru ziua de ieri! [pup][flo][pup][flo][pup][flo] brunico felicitari pentru blasto!!!! sa fie cu lipici! [pup] lumi eu sunt bine, asa ca rezumatul e corect... [:D] [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura,Samira multumesc fetelor![pup][flo][pup][flo] Bruni[pup]si samburica lipicioasa. Am citit si la Fiv,daca tot sunt logata,ma duc sa mananc iar apoi ma uit la Frumusete pe muchie...blabla O seara placuta tuturor, Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara gagici! Va pupicesc pe toate, din pacate nu prea am mai avut timp zilele astea sa stau cu voi[bang] Sper ca in weekend sa-mi iau revansa, desi o sa lucrez si atunci[q] Pooopicei dulci! P.S.: Maine sun la Bucuresti, sa-mi fac programare la endocrinolog. Va spun dupa cum a iesit![ruga] Sami[pup], datele din listuta le modifica zilnic cea care o editeaza.[:D] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinutahu
salutare tuturor....vad ca nu numai eu am probleme cu cateva kg in plus[:D]
la mine cea mai buna dieta este sa nu mananc dupa ora 18 [:)]....na bine si sa nu mananc dulciuri ....si de obicei am rezultat destul de bun cam 2 kg pe luna si nici un altfel de efort nu fac
iubesc chipsul si alunele in timpul filmului[bang]
dar vine vara asa ca haideti sa slabim[flo] buburneak
pai la tine merge ca esti tinerica, nu ai nevoie de cine stie ce eforturi, dar la mine se lasa mai greu kilele, ca e si metabolismul mai lent..deh teorii![pup][:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinutahu
luminita42...la varsta ta si inaltimea ta de 1.65 .....56 de kg nu e mult de loc [olala]
nu cred ca ar trebui sa faci nici o cura de slabire doar sa te menti[pup] buburneak
alinuto aia e greutatea de anu trecut , acu am 57kg :-( , macar d-un kil sa scap ..si dupa aia sa ma straduiesc sa ma mentin, vorba ta..[:)][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gagici, intru si eu sa va pupic.... Ada , La multi ani. Bruni...sa fie cu noroc.. Lumi..[pup] Eu m-am intors din concediu..si am mult de munca si nu am avut net... Suntem bine, a fost excelent... Am sa mai intru cand pot sa va citesc din urma. Gali[pup] Eu azi Z2...am inceput FIV 3 ...cel cu noroc.. Din Z3 Menogon 4 ampule.. mai scriu Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...