Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (740) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

corina imi pare rau pt z1, dar ma alatur cu inima si [ruga] sa fie II la urm testare! kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/MonBebeIustinGabriel?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI6U4Yq09Kirdg&feat=directlink"][foto]bebe strumph[/url] [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/9Octombrie2011?authkey=Gv1sRgCN-Uu7O0-_bawAE#"][foto]bobocel de 6 luni[/url] Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deci fetelor hai ca am sunat iar la pruimul nr. de tel. dat de doamna doctor si dr. biolog Matei e Duminica la clinica asta si maine ma duc la dr. Petca, la ora 10:30 sa imio vada foliculii si sa vada daca confirmam pentru Duminica la ora 09:00, la preparat sperma.... offfffffffffffffff Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mony, fa-ti injectia singura! Nu mai poti raspunde la PM pentru ca ai depasit 40 de mesaje, mai sterge cateva. Hai! Capul sus si mai suna pe doctorita la 7, tin pumnii! Later edit: pana am postat eu, am vazut ca ai rezolvat...vezi: hai ca merge! Tin pumnii[pup]!!!!!!!!!!!!! _____________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
deci fetelor hai ca am sunat iar la pruimul nr. de tel. dat de doamna doctor si dr. biolog Matei e Duminica la clinica asta si maine ma duc la dr. Petca, la ora 10:30 sa imio vada foliculii si sa vada daca confirmam pentru Duminica la ora 09:00, la preparat sperma.... offfffffffffffffff Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
o prepara si fac si inseminarea in aceeasi zi, asha se procedeaza! kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/MonBebeIustinGabriel?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI6U4Yq09Kirdg&feat=directlink"][foto]bebe strumph[/url] [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/9Octombrie2011?authkey=Gv1sRgCN-Uu7O0-_bawAE#"][foto]bobocel de 6 luni[/url] Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni vezi ca ti-am mai trimis un PM daca nu poti sa deschizi sa imi spui ca postez pe forum, eu zic sa mai suni tu la ei daca nu te suna in maxim o ora. In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Miky am reusit sa vad PM, n-am reusit sa iti raspund tot cu PM, am reusit sa iti dau mail...cred.....oricum se intampla niste lucruri azi..... Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-am mai linistit..... oricum sa imi tineti pumnii maine, la 10:30, sa fie inca foliculii, sa nu se fi spart ca asta zicea si doamna doctor - sa ne vedem, sa vedem daca nu s-au spart foliculii Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
m-am mai linistit..... oricum sa imi tineti pumnii maine, la 10:30, sa fie inca foliculii, sa nu se fi spart ca asta zicea si doamna doctor - sa ne vedem, sa vedem daca nu s-au spart foliculii Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Ma bucur, lasa ca poate nu ovulezi maine si o sa fie bine pe duminica. Eu maine nu pot intra decat dupa amiaza, ca plec la Bacau sa imi duc finuta la aeroport, nici nu imi vine a crede ca pleaca, refuz sa cred ca pleaca si nu o sa o mai vad.[pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni,hai ca tin si eu pumnii strinsi si finger crosed pentru tine,bine ca ai gasit pe cineva.Vezi Dumnezeu este mare. KMY mersi ca esti optimista impreuna cu noi!!!Ce mai face verisoara ta?Parca astazi avea de dus la medic,nu? Sufletelul meu.Eric 28/09/2007 [url="http://lt2f.lilypie.com/LYAK.png"]trying to conceive[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Acum astept de la voi niste scheme de stimulare [:D] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Buna seara![pup] lucianamoga mie nu mi se pare ok sa faci stimulare asa de capul tau,chiar daca e cu monitorizare.nu e de joaca...scuze ca am intervenit.stiu ca nu am postat de o gramada de vreme,recunosc ca nu am reusit sa citesc tot din urma ptr ca nu am intrat demult pe forum.am vazut unele discutii apropo de fetele care posteaza putin,care se baga in seama putin...eu una nu am noutati,nu am de ce sa ma bag in vorba.o fac cand simt nevoia.recunosc ca nu va stiu pe toate,dar pe majoritatea va stiu ptr ca va citesc[flo].eu ma consider aspiranta dar cu voia lui D-zeu,ptr ca am pus punct investigatiilor,tratamentelor,drumurilor la dr,numarat zile,urmarit ovulatii...am obosit.si psihic si financiar.nu sunt impacata cu aceasta hotarare(de a renuntza),dar din pacate nu am ce sa fac.o sa sper in continuare ca Bunul D-zeu imi va da si mie o minune.de intrat pe forum,o sa mai intru,de postat...doar cand o sa am ceva de zis(cum fac acum) sau de intrebat...nu vreau sa supar pe nimeni de aceea am tzinut sa scriu aceste lucruri[pup] bafta tuturor!o seara minunata sa aveti! CODRA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...