Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (740) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
m-am mai linistit..... oricum sa imi tineti pumnii maine, la 10:30, sa fie inca foliculii, sa nu se fi spart ca asta zicea si doamna doctor - sa ne vedem, sa vedem daca nu s-au spart foliculii Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Doamne ajuta Monique!iti tin si eu pumnii... CODRA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moni si eu merg maine la Dr Petca, pe mine m-a chemat la 10:00, asa ca ne vedem acolo, mie mi-a zis sa merg la parter la cabinetul de obstetrica-ginecologie, eu de obicei merg la ea la et 2 dar cica maine se face curatenie sus. poti sa ajungi putin mai devreme? in ce zona stai? In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CODRA74
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
m-am mai linistit..... oricum sa imi tineti pumnii maine, la 10:30, sa fie inca foliculii, sa nu se fi spart ca asta zicea si doamna doctor - sa ne vedem, sa vedem daca nu s-au spart foliculii Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Doamne ajuta Monique!iti tin si eu pumnii... CODRA
sau'mana Codra Doamne ajuta! si multumesc tuturor fetelor pentru sustinere si sfaturi Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni si eu merg maine la Dr Petca, pe mine m-a chemat la 10:00, asa ca ne vedem acolo, mie mi-a zis sa merg la parter la cabinetul de obstetrica-ginecologie, eu de obicei merg la ea la et 2 dar cica maine se face curatenie sus. poti sa ajungi putin mai devreme? in ce zona stai? In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
dada si mie mi-a zis tot la [parter a zis sa o sun cand ajung [:D] ne vedem acolo da Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni si eu merg maine la Dr Petca, pe mine m-a chemat la 10:00, asa ca ne vedem acolo, mie mi-a zis sa merg la parter la cabinetul de obstetrica-ginecologie, eu de obicei merg la ea la et 2 dar cica maine se face curatenie sus. poti sa ajungi putin mai devreme? in ce zona stai? In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
stam in pajura, aproape da hai ca ajung pe la 10 si ceva ca sa vorbim [pup] Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni si eu merg maine la Dr Petca, pe mine m-a chemat la 10:00, asa ca ne vedem acolo, mie mi-a zis sa merg la parter la cabinetul de obstetrica-ginecologie, eu de obicei merg la ea la et 2 dar cica maine se face curatenie sus. poti sa ajungi putin mai devreme? in ce zona stai? In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
te sun cand ajung Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Moni, prin cate ai trecut tu azi! Dar sunt sigura ca dupa atata amaraciune va iesi soarele. Tin pumnii stransi pentru maine! Sa intri sa ne spui cum a fost. Luciana, nu stiu ce sa-ti spun cu stimularea, mai ales ca ai scris ca ovulezi natural. Mi-ar fi teama de hiperstimulare.. Miki, mi-am facut pregnylul in Z12, si prestat Z11-Z14. Asteptam rezulatatele acum. Azi m-a intepat rau ovarul drept, unde am avut si foliculul.. Se poate sa fi ovulat nimai azi, Z14? [pup]pe toate si o seara minunata va doresc. Cu ajutorul lui D-zeu in curand mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
cand ajungi sa imi dai un apel, eu o sa port o hainuta gri, ne vedem in fata la cabinet. [pup] In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
perfect eu o sa am o geaca rosie si blugi te sun [pup] Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...