Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (740) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
Citat:
I-am zis si de bani, ca irosesc bani degeaba si ea zice: ce bani? si i-am zis - pai vor fi niste bani nu? adica ca ii dau spaga...vaca naibii deci de dimineata plang in continuu Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
uffffffff, acum chiar ca imi vine sa bat si eu pe cineva, insista totusi, eventual pune-l si pe sotul tau sa sune!!! [ruga][ruga][ruga] sa fie totul bine! kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/MonBebeIustinGabriel?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI6U4Yq09Kirdg&feat=directlink"][foto]bebe strumph[/url] [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/9Octombrie2011?authkey=Gv1sRgCN-Uu7O0-_bawAE#"][foto]bobocel de 6 luni[/url] Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!
Numai mai....e clara treaba ce sa mai lungim vorba nici n-oi mai sun nici nu stiu ce sa fac sa-mi fac injectia de declansare singura si sa prestam acasa, ca luna trecuta....si sa ma duc la privat in ianuarie...... nici nu stiu ce sa zic... mi-as face injectia azi si maine sa prestam... voi ce parere aveti? oricum la astia nu mai calc Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
nu vreau sa te influentez dar eu asa as face 1 ai foliculi buni 2 sotul tau cred ca are zile de abstinenta suficiente 3 luni sar putea sa fi deja ovulat si sa iti faca inseminare degeaba [ruga] oricum ai face sa se prinda bb[pup] Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vai Moni nu pot sa cred ce oameni nesimtiti , cum se pot ei juca asa cu niste vieti si asa amarate ca nu vine bebe? Nu stiu ce sa zic , ar fi ideal sa gaseasca sotul tau vreo clinica , dar daca nu profita de aceasta stimulare , luni sa nu fie prea tarziu sau sa te trezesti cu hiperstimulare. Nu pot sa cred ca se intampla asa ceva... Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni imi pare rau prin ceea ce treci, daca vrei iti dau nr doctorei mele de tel, maine este la munca mai ramane doar bioloaga sa fie, si vb cu ea si ii explici totul fara ocolisuri. In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni imi pare rau prin ceea ce treci, daca vrei iti dau nr doctorei mele de tel, maine este la munca mai ramane doar bioloaga sa fie, si vb cu ea si ii explici totul fara ocolisuri. In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
unde e Dansa? unde o gasesc? incerc si asa bineinteles Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni imi pare rau prin ceea ce treci, daca vrei iti dau nr doctorei mele de tel, maine este la munca mai ramane doar bioloaga sa fie, si vb cu ea si ii explici totul fara ocolisuri. In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
unde e Dansa? unde o gasesc? incerc si asa bineinteles Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
La spitalul elias In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni imi pare rau prin ceea ce treci, daca vrei iti dau nr doctorei mele de tel, maine este la munca mai ramane doar bioloaga sa fie, si vb cu ea si ii explici totul fara ocolisuri. In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
unde e Dansa? unde o gasesc? incerc si asa bineinteles Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
La spitalul elias In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
hai da-mi pe PM sa incerc daca ii spun numele tau ca recomandare e ok? te stie? si care e numele tau? Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monique verisoara mea a spus ca decat mergea in toiul noptii la maternitate si sa ajung a sa o intrebe pe ia asistenta cum treb facuta injectia si-o facea singura si gata!si asha cele de stimulare si le-a facut singura! deci poti sa ti-o faci singura!!! kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/MonBebeIustinGabriel?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI6U4Yq09Kirdg&feat=directlink"][foto]bebe strumph[/url] [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/9Octombrie2011?authkey=Gv1sRgCN-Uu7O0-_bawAE#"][foto]bobocel de 6 luni[/url] Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[ruga][ruga][ruga][ruga][ruga] monique sa de-a bunul d-zeu sa gasesti solutia cea mai una si sa ne anunti luna asta cele II mult dorite! [ruga][ruga][ruga][ruga][ruga] kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/MonBebeIustinGabriel?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI6U4Yq09Kirdg&feat=directlink"][foto]bebe strumph[/url] [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/9Octombrie2011?authkey=Gv1sRgCN-Uu7O0-_bawAE#"][foto]bobocel de 6 luni[/url] Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
[ruga][ruga][ruga][ruga][ruga] monique sa de-a bunul d-zeu sa gasesti solutia cea mai una si sa ne anunti luna asta cele II mult dorite! [ruga][ruga][ruga][ruga][ruga] kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/MonBebeIustinGabriel?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI6U4Yq09Kirdg&feat=directlink"][foto]bebe strumph[/url] [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/9Octombrie2011?authkey=Gv1sRgCN-Uu7O0-_bawAE#"][foto]bobocel de 6 luni[/url] Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!
kmy nu stiu ce sa zic..... se pare ca totul devine Misiune Imposibila...... Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...