Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (740) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello fetele cochetele!!! Deci Z1.Multumesc ca va ginditi la mine. Am cumparat soya,deci de duminica incep.Intru in cursa de testare pe 28 decembrie[pk] care va fi ultima. Voi nici nu stiti ce de optimista sunt,poate fac 2 bebei[olala] Dupa atitea reusite citite despre soya[asia],eu cred ca va fi ultima luna de incercari. Sufletelul meu.Eric 28/09/2007 [url="http://lt2f.lilypie.com/LYAK.png"]trying to conceive[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni mai esti? In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
sunt Miky dar deja am sunat pe la vreo 2 clinici si nu se baga nimeni sa faca asa ceva fara monitorizare in prealabil.... Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand am deschis acum si am vazut cat ati scris am zis ca sigur a venit corina cu 2 liniute. Imi pare rau de ziua 1, dar ma bucur ca esti optimista. Moni of doamne ce iti e dat sa patesti. Suna doctorita lui Miky si spune-ne ce ai rezolvat, eu din postarea ei inteleg ca a vorbit cu doctorita si ca ar da semne ca se rezolva. Ma rog sa fie bine si la doctorii aia cretini nu stiu ce sa le doresc, cum sa se joace asa cu pacientii dar ei nu se gandesc la banii, nervii pacientilor? Hai ca poate o sa fie bine, incearca sa te linistesti si o sa vezi ca se rezolva lucrurile incetu.[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offff...si eu ca si Miha, cand am vazut cat ati scris am zis clar: Cori e gravi si acum vad 2 vesti aiurea [bang][bang][bang]. Moni imi pare foarte rau ca trebuie sa treci prin asa ceva, sa-ti dea Bunul Dumnezeu putere sa treci cu bine peste aceste momente. Si eu spun s-o suni pe dr lui Miky, ca am inteles ca a vb cu ea si poate sa rezolve. Iti tin pumnii stransi si DD sa te ajute sa fie totul bine![pup][grup] Cori imi pare foarte rau pt z1! Dar ma bucur sa vad ca esti asa de optimista, sper ca soy isoflavones sa-ti aduca 2 bebei [bibe][bibe] ar fi super OK![pup][pup] http://lagf.lilypie.com/zFnw.png http://lt2f.lilypie.com/ofWb.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...