Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 149


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
va pup, da are fata laptopul, nu plec eu fara el[:D] bebe avea ieri 3210 gr si 51 cm, acum om vedea cat mai scade Ionela ce sa zic, esti o scumpa, desi da nu am primit nimik pe vena sau pe gura (nu ar fi avut timp, acum mi-a zis doctorul ca 8 minute a durat totul de cand am intrat in spital) au taiat cordonul imediat, ca nu ne luam dupa prostii[alcool] Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei[roker](8 nov '09) si [gravired]38+cu [baietel]
Daca tot ai laptopul cu tine, schimba si tu semnatura.[:D] mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
[url="https://picasaweb.google.com/105936391179512964733/Cezar?authkey=Gv1sRgCKX61aXv7JmPeQ#"] a venit mosul[/url] Raluca,mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec 2011)
cu asa cadouri sa tot vina mosul...Felicitari!!!Sa va traiasca micul Cezar,sa fie sanatos si tie,mami refacere rapida si mult succes cu tandemul!!![flo][flo][flo]miany fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluci ioi ce mutrita are Cezar!!! [il][il][il] 8 minute? pai te punem la cartea recordurilor de aici, nu cred ca a nascut cineva mai repede. Si zici ca a taiat cordonul imediat ca nu se ia dupa babisme? [:D] f tare [alcool]
Citat:
citat din mesajul lui laurairina13 eu as zice ca e flacau[:D], dar..nu mai mizez pe glob, ca iote zisai ca Monisu vinde repede apartamentul si vaz ca n-am nimerit-o[:-@]
Nu numai ca n-ai nimerit-o, dar ala de la care vroiam sa cumparam s-a razgandit, asa ca nu mai avem nici ce cumpara (pt moment, poate om gasi altceva la anu') [:D][:D]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5 Many sper sa dureze starea lui Vladut si sa mearga tot bine de acuma. Eu sper sa plecam intre Craciun si Anul Nou la mama si gradinita ar face bine sa inceapa pe 3 ian. Habar nu am, dar nu cred ca vor fi inchisi asa mult, om vedea.
Noi incepem pe 10 ianuarie. S-a marit vacanta de iarna si s-a scurtat cea intertemestriala, de la jumatatea/sfarsitul lui februarie. Deci, cred ca si voi veti incepe pe 9 ianuarie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...