Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 149


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pfoaiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!! am ratat si nasterea asta!!! Da`oricum, e motiv de sarbatoare!
[flo][flo][flo][flo][flo][pk][pk][pk][pk][pk][pk][olala][olala][olala][olala] [majoreta][majoreta]FELICITARI RALUCI!!!!!!!!!!!!!BINE AI VENIT CEZAR! MAMI RECUPERARE RAPIDA!!!!!!!!!!![flo][flo][flo][flo][flo][pk][pk][pk][pk][pk][pk][olala][olala][olala][olala] [majoreta][majoreta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa vin si eu cu un mic cracra[:I], un filmulet cu dragos, facut acum vreo 2 saptamani, dar daca timp sa ma dau pe youtube nu prea e.. [url="http://www.youtube.com/watch?v=4gSnhcMsqog"]motanul meu gras la 2 luni jumate[/url] [:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009) si Dragos Ioan (29.08.2011)[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13"] Firefly's shop[/url] [url="http://crochetbyfirefly.blogspot.com/"][:D] BLOGUL MEU [:D][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Ana Maria !!![s] [s] La multi ani Eduard Cristian !!![s] Felicitari RALUCI!!! Bine ai venit CEZAR!!!
Eu am una bucata copil mucios...cu usoara febra si Foarte marait...nimic nu e bun...de mancat abia am convins-o sa guste ceva... si mereu vrea in brate "draga-draga" Mami fericita de [url="https://picasaweb.google.com/strumfy.12?authkey=Gv1sRgCMi9yMf-6JfsLw"]strumfita[/url] si [gravi] 26+ cu Motzata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana tare draga imi este semnatura ta. Avem niste prieteni dragi care au 2 baieti, diferenta intre ei fiind de 2 ani si 2 zile, David si Luca [:D]. Atat de frumos se joaca impreuna de nu te mai saturi sa-i privesti, acum au 5 respectiv 3 ani. David il dezmearda pe Luca, Luchitza. De cand am v#259;zut la tine ca este posibil ca pe bebe sa-l cheme Lucas, ma gandeam ce frumos se va juca David cu el.[pk] mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s] ANA-MARIA & EDUARD CRISTIAN ! [s][s][s] si buna seara [flo] am fix 5 minute de forum [alcool], nici nu stiu ce sa zic... Iulian dupa cele 2 saptamani de muci si 1 de tuse, ieri a facut 38.7 rectal. Am sunat doctorul care a zis ca e posibil sa mergem spre un antibiotic ca probabil s-au infectat mucii aia care nu se mai termina. I-am spus ca ii fac analize inainte de orice antibiotic si a zis sa-l sun dupa aia. Azi dimineata a mai facut 38.2, cu o singura doza de antitermic data aseara; eram sigura ca ma duc sa-l intep degeaba, dar nu m-am indurat sa merg numai pe intuitie, asa ca la 12 am recoltat si la 2 aveam rezultatul: e (inca) viroza. Asa ca am ramas pe Eurespal si apa de mare. Ii mai dau sirop de brad, vit D si vit C, suc de citrice si ma cam rog de el sa manance, nu stiu zau ce m-as fi facut daca nu ajungea sa manance la gradinita, cu atatea mofturi cate face acasa la mancare... Despre raceala mea... nici nu am mai bagat-o in seama, ca cine a mai avut timp si de mine? Liloaso imi pare tare rau ca sunteti asa de necajite, va inteleg si va imbratisez tare tare! [grup] [pup] Strumfy si Magda multa sanatate si voua!! [pup] [pup] Many ce face Vladut? si noi ne intrebam daca va mai fi buna saniuta Alpen anul asta (Floricik parca intreba...), dar eu ma intreb si daca va fi ceva zapada anul asta, ca sanii tot se mai gasesc... [ninge] Licu ce frumusel si rotunjor este Dragos! [olala][olala] Ancutza, Ramonika, Gabitza acomodari usoare va doresc (desi ma intreb daca ne vom mai acomoda vreodata [alcool]). Stanucel data viitoare ia [poc] cu tine in parc. Pai daca iti spune cineva pe strada ca e posibil ca in viitor copilul tau sa ajunga cersetor sau betiv, asculti? Ia mai lasa-i incolo de sfatuitori. AI dubii de ceva, intreaba pe cineva in masura sa-ti raspunda coerent si nu mai baga in seama 'binevoitorii' [pup] Miany e frumos aranjat orasul anul asta? [pup] Ionela ai dormit ceva mami? [pup] Ramonika acu ma bag la poze si v-am salutat de noapte buna [flo][flo][flo]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zic si eu pina nu trece ziua [s] Ana si Eduard, sa fiti sanatosi si bucurosi si sa petreceti frumos astazi! monisu he, he, ai dreptate, speedy raluci rocks! [:D] licu mama mama ce falcute are Dragoselu [pup] stanucel cel mai bine pediatrul iti poate spune daca este ok greutatea si alimentatia, Lila la 86 cm si 10 kile greutate e sigur prea slaba [alcool] strumfy of, ce bine te inteleg, multa sanatate strumfitzei[pup] ancutz ma bucur ca-ti place la noul job [pup] simina sau dankutza nu mai tin minte care dintre voi intreba, eu i-am dat si ciuperci si varza dar amestecate cu alte chestii, nu simple Pupici multi pt mamicile obosite (acum ca am zis-o, ma duc sa pup si oglinda [:-)))])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...