Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (741) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Of Malina, imi pare rau ca e asa, dar ti-a facut un test de sarcina sau cum si-a dat seama ca nu esti insarcinata? Tu totusi ai grija de tine si asteapta ca altceva nu ai de facut. Ti-a dat vreun tratament pentru candida? Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Malina, daca nici macarnu ti-a intarziat, de unde stie ca nu esti insarcinata...la eco, se vede sarcina de la 5 saptamani in sus. La control gineco la fel. Doar un test de sarcina ti-ar arata, unul din sange. Asa ca nu se stie [:D]. In rest ai vreun simptom? _________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui EllaR
salut fetelor in primul rand ca nu am reusit sa mai intru tare de mult pe la voi! va pup pe toate! Felicitari MeAlex! Sa ai parte de o sarcina usoara si un bebe sanatos! Fetelor ati folosit careva laptisor de matca de la Albeena? Acum au promotie consistenta si vreau sa stiu daca e ok sa-mi comand! Eu sunt tot la munci si nu prea apuc sa mai intru, dar tin sa va spun ca pana acum nu am reusit sa raman gravi! Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
nu am folosit de la albena,dar laptisorul de matca cred ca e acelasi astea luate din magazin [flo] Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar trebui sa scoatem un pic motatele ca maine sunt cateva fete care se testeaza nu? [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta] Hai Mos Nicolaie adune o invazie de gravidute. Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Cred ca ar trebui sa scoatem un pic motatele ca maine sunt cateva fete care se testeaza nu? [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta] Hai Mos Nicolaie adune o invazie de gravidute. Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Miha[pup] ms eu am facut un test ieri si era neg,mai astept[:-@] Draguta si Anne unde va ascundeti[:D] haideti cu liniutele[pk] Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, e f usor cu injectiile, le fac singura, in burtica, nu prea m-am invinetit pana acum (doar cand mi-am facut in toaleta unui restaurant[:D] si a trebuit sa ma inchid la pantalon in loc sa mai las putin locul sa isi revina). Pana acum mi-am cumparat seringile la liber, azi am luat scrisoarea medicala si merg la dr. de familie sa imi dea reteta gratuita. P.S.: Idee de cadou: chiar daca nu aveti inca un test pozitiv sa il puneti in ghetele sotului, macar ganditi pozitiv, atrageti energiile bune si luati un test (vechi eventual) si trageti voi cu pix rosu 2 liniute. Si ca sa nu il induceti in eroare, puneti si o mica declaratie de dragoste in care spuneti ca trebuie sa "munciti" serios ca testul pozitiv sa devina real. _________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...