Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (741) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

buna fetele MOni bafta cu inseminarea, poate Dumnezeu a vrut asa sa schimbi doctora si te-a indrumat aici ca sa fie cu reusita[pup][pup] MIrunita eu niciodata nu m-am ascuns, cand promit ceva ma tin de cuvant, maine m-am trecut pe listuta cu testarea voi fi in ziua 10DPO, temperatura mi-a scazut, sanii s-au desumflat asa ca nu sunt prea optimista [pup][pup][pup]toate fetele aspirante si gravidute
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare fetelor hai ca abia acum am reusit sa intru la voi trebuta multa la mine aici [:)] ma apuc de citit din urma [pup] MIKY iti tin pumnii, daca faci azi [pup][pk][pup] Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikyyy!!!!! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Mikyyy!!!!! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Mikyyy!!!!! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] galeriaaaa!!!!!!!!! Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua [flo] Moni,Miky,si restul fetelor care urmeaza sa va testati,va urez bafta,si sper din tot sufletul ca luna decembrie sa fie magica si sa va aduca bebele mult visat! Eu ieri am tras o sperietura zdravana,am gasit pe chilot ceva scurgere bejulie,maronie si m-am panicat.N-am dormit toata noaptea de emotii si frica.Din fericire de atunci nimic.Nu am dureri de burtica,dar sunt extreeem de balonata.Cu fiica-mea aveam burta asa de mare abia pe la 12 saptamani.Sanii au luat proportii,abia mai incap in sutiene,plus ca ma dor teribil.Plus din cand in cand usoare dureri de spate.Azi vroiam sa ma duc sa fac beta,dar m-am linistit,a ca oricum pana nu vad inimioara orice mi s-ar spune,tot am emotii [alcool].Pe 12 am primul control la gine,atunci o sa am 5 sapt si 4 zile.Slabe sanse sa vedem inimioara...Uof Ma scuzati ca dau buzna pe la voi,dar parca nu ma simt in largul meu la odisee,ma simt ca un pestisor in ocean,mai ales ca majoritatea fetelor au burtici marisoare deja...va astept pe voi,si mergem deodata,ok? Va pup,azi la mine zi de smotru,ca sunt libera si toata casa mi-e intoarsa pe dos [:D] ___________________________________ Mamica mandra [gravi]4+ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130907"]Povestea noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Kimmy
Buna ziua [flo] Moni,Miky,si restul fetelor care urmeaza sa va testati,va urez bafta,si sper din tot sufletul ca luna decembrie sa fie magica si sa va aduca bebele mult visat! Eu ieri am tras o sperietura zdravana,am gasit pe chilot ceva scurgere bejulie,maronie si m-am panicat.N-am dormit toata noaptea de emotii si frica.Din fericire de atunci nimic.Nu am dureri de burtica,dar sunt extreeem de balonata.Cu fiica-mea aveam burta asa de mare abia pe la 12 saptamani.Sanii au luat proportii,abia mai incap in sutiene,plus ca ma dor teribil.Plus din cand in cand usoare dureri de spate.Azi vroiam sa ma duc sa fac beta,dar m-am linistit,a ca oricum pana nu vad inimioara orice mi s-ar spune,tot am emotii [alcool].Pe 12 am primul control la gine,atunci o sa am 5 sapt si 4 zile.Slabe sanse sa vedem inimioara...Uof Ma scuzati ca dau buzna pe la voi,dar parca nu ma simt in largul meu la odisee,ma simt ca un pestisor in ocean,mai ales ca majoritatea fetelor au burtici marisoare deja...va astept pe voi,si mergem deodata,ok? Va pup,azi la mine zi de smotru,ca sunt libera si toata casa mi-e intoarsa pe dos [:D] ___________________________________ Mamica mandra [gravi]4+ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130907"]Povestea noastra[/url]
Kimmy esti mai mult decat binevenita la noi!!!! [pup] Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...