Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (741) Felicitari MeAlex !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor multumesc pentru galerie [pup], am citit asa fugitiv ca nu prea am timp dar trebuia sa intru sa va spun ce am facut...acum am venit de la dr si maine s-ar putea sa fac inseminarea, fuliculii mei au ajuns la 1.91 respectiv 2.09 deci si maine este cu semnul intrebarii daca fac sau nu, am intrat la manastire la Casin si am dat de un preot tare dragut caruia i-am povestit in mare cam prin ce am trecut, pot sa spun ca mi-a luminat sufletul, la randul lui mi-a povestit ca 11 ani s-a chinuit impreuna cu sotia sa aiba un copil, ma asteapta sambata sa ma spovedesc si mai mi-a zis sa citesc din biblie si asa o sa fac. Va pup si ne citim mai pe seara. In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna , scumpele! Sunt coplesita de emotii , nici nu am avut curajul sa intru pana acum sa va scriu : dar ... DA ... cred ca sunt insarcinata! Am facut la prima ora un test FR si s-au pozitivat rapid cele 2 liniute , iar acum l-am facut si pe al doilea si e la fel de dublu . Am doar o zi intarziere de CM , dar simptomele pe care le am duc spre aceeasi concluzie: sarcina . o sa merg maine sa fac si un beta , vreau sa fiu foarte sigura . Pentru mine e o adevarata minune , e prima sarcina si fac in curand 32 de ani ... Va doresc si voua sa vi se pozitiveze visul de a fi mamici cat mai curand si va multumesc pentru tot ce am invatat de la voi . Nu sunt cuvinte mari , nici gratuite , dar reuista mea vi se datoreaza in [pup][pup]mare masura voua: pentru ca de la voi am citit despre testele de ovulatie , de la voi am aflat efectul plantei numita branca ursului si ceea ce este cel mai important ... de la voi am invatat sa sper! [pup] Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra! http://lt1m.lilypie.com/xoFKp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Anne!!!!!!!!!!!!!![majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Fetelor cred ca luna asta ma lasati singura aici! Abia astept!!!!! ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc , scumpele ... inca ma tem pana nu vad beta , dar cred ca de data asta a vrut Dumnezeu sa faca o minune si pentru mine . Aveti incredere si voi ca Sfanta Sarbatoare de maine va va ajuta , va tin pumnii celor ce va testati. Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra! http://lt1m.lilypie.com/xoFKp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...