Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 87


Recommended Posts

ce tare e Vic, as fi vrut sa vad fetele voastre Andreea :-) sper sa aveti un weekend frumos si odihnitor [bis] io`mi savurez libertatea :-))) ***daca aveti de dat incaltari/hainute*** se cauta la campania de Craciun*** ***e vorba de locuri unde copiii nu au nimic, deci orice lucru e bine-venit*** _______________________________________________ Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela [pegeam][aho][pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
ce tare e Vic, as fi vrut sa vad fetele voastre Andreea :-)sper sa aveti un weekend frumos si odihnitor [bis]io`mi savurez libertatea :-)))***daca aveti de dat incaltari/hainute*** se cauta la campania de Craciun******e vorba de locuri unde copiii nu au nimic, deci orice lucru e bine-venit***_______________________________________________id="red">Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">[pegeam][aho][pegeam]
align="right" id="quote2">Daria eu am,astept sa-mi trimiti pm cu detalii!filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,gorodeii noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]...raportam un week-end fain in care ne-am plimbat si ne-am odihnit si am bucatarit[:D]....sambata am fost pe la toate targurile cu produse traditionale din oras iar duminica seara am fost sa vedem cum arata orashul cu toate luminitele de sarbatori aprinse[olala]....am sa pun si poze mai pe seara...

Roxi mandra mea s-a trezit si sambata si duminica la 6.45 asa ca mi-e groaza sa ma gandesc ca in vacanta se va trezi la ore din astea mici[bang]....noi vrem sa mergem la filmuletul cu Artur si craciunul parca...la noi in cinemacity este frig si vara si iarna[alcool]

Hai sa avem o saptamana excelenta[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si de la noi, ce greu e luni ... uoofff ...

ce frumos ai scris Polux !

Rox, si io si io astept :-)

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

[pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

luni dimineata trezirea e greuta...

ma tot gandeam in weekend cu ce sa mai distrez copiii, of, e tare greu ca nu avem unde sa mergem: in mall la locul de joaca nu e loc nici sa arunci un chibrit, plus o caldura infernala, plus fum de tigara...

 

prin oras ne-am mai perindat asa...in lung si lat contemplativ, ca nu prea era ce sa vedem extraordinar

 

pur si simplu iarna nu ai unde merge aici, sa zici ca te distrezi cu copiii

 

am facut un pandispan supermegabengos cu fructe din compot, eu cu copiii, ca tati n-a fost acasa sambata, iar duminica a venit obosit, doar a soferit cu noi prin oras

 

am mai jucat scrable, septica, gasca, moara, dame si pacalici...am pictat, facut ghirlande din hartie glasata...cam asa ceva

 

sa NU UIT : Am cumparat Grindtuss, si cred ca e bun, le-am dat la amandoi si deja, multumesc lui Dumnezeu si Oliviei ca mi-a spus, chiar se vad imbunatatiri. In sfarsit azinoapte nu a mai tusit nimeni, s-a dormit fara incidente..Uitasem si cum e asta..

 

Am mai incercat sambata la prima ora pana n-a plecat tati sa dau o raita prin bazare o ora si am mai luat cate ceva, ca vine ziua Andreei sambata viitoare, apoi peste inca o saptamana Craciunul, si trebuie sa incerc sa ii surprind placut de fiecare data; printre chestiile din bazare am gasit ceva ce mi-a placut, super ieftin, dar de efect, anume prastie cu angry birds, am luat doua, de culori diferite, prastia e micuta, usor manevrabila pt manutele lor, iar proiectilul e cate un pasaroi haios. Nu sunt periculoase. Se pot "vana" prin casa linistiti :) Cu mmaaaaare greutate am reusit sa gasesc o singura papusica Winx, sunt 3 favorite ale Andreei, ea a mare fana, sper sa mai gasesc pana de Craciun. Avem si dvd-urile, nu chiar colectie completa, cate am putut gasi, si ii plac la nebunie. Am sunat pe siteuri si toate stocurile de papusi sunt lichidate, nu mai primesc :(

 

mai vroiam sa zic cate ceva dar imi scapa acum...

 

ma duc la treaba, o zi buna si sanatate sa avem

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou girlz,

Ce bine ca e luni... ziua mea preferata[:D] Si eu astept vacanta dar pana acolo avem maine doo bucati teste unu la mate si unu la fizica, ofofmaimai... cam asa am petrecut we asta, de la ecuatii la presiuni si inapoi[alcool] da las ca vine ea vacanta odata si odata ;)

La noi e mare penurie de monster high in magazine, a trebuit sa comand pe net... ce ti-e si cu modele astea, odata le casuna la toti pe aceeasi jucarie.

Pupez si va doresc o saptamana frumoasa.

 

Darie, ti-am trimis PM si tot dau la refresh acum, nu ma uita[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...