Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 87


Recommended Posts

neata

hehe Lia, as vrea. dar numai daca ai drum, ca stiu ca esti prinsa rau. nu te stresa, ca ma duc si pe aici prin bazare [;)]

Alice, avem ceva probleme cu pasaroii... mi s-a promis ca mai aduc! ca de 3 zile umblu la 3 magazine [:D]. da sper sa gasesc pana vineri, nu e prea tarziu zic eu....

va pup, o zi frumoasa sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ioi Simona, ioiiii :-)))

 

mneata si de la noi.

Ioana, super frumosi sunteti !!!

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

[pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata duamnele mele,

Vazut gorodeii frumosi[olala]

Simona tot io-s mai bine in poza asta, nu imi face nimeni concurenta [:D] la job avem un nou intranet si m-am gandit sa imi pun aceeasi poza, ca sa am liniste, nimeni nu o sa ma mai deranjeze cu sedinte, telefoane etc [:D]

Io-s cam gata cu cadourile, mai avem pe cei doi verisori de la stockholm, eva imi zice sa le ieu despre star wars lego ca alea sunt la moda, este??

Cu cadourile Marei nu sunt prea happy,ea are ziua de nastere pe 26 dec, deci primeste cadouri de doua ori. mai cujet...

La noi e santa lucia azi, din pacate eu am ratat serbarea de la scoala azi ca m-am grabit la munca [bang]

va pupez, o zi frumoasa

 

edit: acum s-a schimbat poza [:D] ce bine ca am si io o pretena din generatia mea[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eeeeeeeeee...daca se lasa cu concursuri de frumusete,ma bag si io...[pk]....si asa vine...Mosul...poate imi gasesc sufletul pereche[olala]

 

Deci eu astept...si nu astept sarbatorile...oricum sunt stricate,la noi se fac restructurari...e naspa de tot...Mai mult de dragul copiilor ma bucur. Cu cadourile stam relativ bine,pt Rares am o gramada.Mai trebuie sa completez la fata.Astept 2 comenzi de pe net.Si mai am bunicile si barbatul din dotare,o completare. Sincer,mai mult astept Revelionul...si sa sparg banii in Dorally[:D]...acum cat mai am ceva,ca apoi,cine stie[bang]

 

Inca nu stim cand e sarbarea...si unde...si cum va fi...mda...mare mister...

 

Nu am chef de nimic...nu imi vine sa fac nimic...ascult muzica pe youtube si imi vine sa imi bag picioarele in tot.

 

Sa va las o colinda...mie mi-a placut.

 

 

Inchei acum,ca indata ne face sedinta ...mai vin io...

 

Va pupez intens pe cositze si va doresc o zi buna!![pup]

 

Nora__id="blue">

 

------------------------

Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nora [pup]

 

mai eu sunt uimita si aproape fericita ...la noi la firma s-a organizat un targ hand made in scopuri caritabile ...iar eu am facut un carrot cake care s-a vandut pe felii in 5 min ... oauuu !!![olala]

 

cum sa fac sa se vada toata poza din profil ???

 

 

Simona cu Luca (21.08.2004) si Codrin (12.06.2008)

http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona,cand incarci poza,iti apare un cadru colorat peste poza si misti mouse-ul peste poza,la capatul patratului colorat si se micsoreaza poza.

daca nu merge asa, o salvezi pe comp si ii dai resize si apoi o incarci iar.

 

Nora__id="blue">

 

------------------------

Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...