Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 87


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deci rad ca nebuna :-)))

babutele astea ce ne au mai inveselit :-)))

ca nici aici nu trec odata orele astea, am de lucru si acasa, gizasss craist :-)))

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

[pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca sunteti haioase [:D]

 

Leeloo, eu nu te certam, numa' ziceam ca sunt atre scumpe si tare repede raman mici...[:I]

 

Maria este la E de mana...au mamaaa![bang]

I-am dat o pauza si facem apoi tema la mate...Asta e, daca ma asteapta pe mine...Dar recunosc ca eu sunt "control freak" [:I], ea ca sa termine repede ar face niste mazgaleli in 5 minute.

Mai nou e in mari tandreturi cu colegul din fata ei (ca ea tot singura in banca sta![:-@]). A venit cu scrisorile acasa...John comenta aseara "lasa, sa inceapa devreme ca sa nu o ia razna mai tarziu" [:D]

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristalina imi place gandirea lui John[:D]....invatatoarea mandrei are un ritm cam rapid de la un timp...suntem deja la l de la "lala"[:D]...si la mate au terminat deja toate adunarile si scaderile de la 1-10 sunt la recapitulare....cand m-am uitat ce urmeaza dupa asta m-a cam durut capul[alcool]

Alice m-as baga si eu dar cu o mana fac o placinta, cu una scriu pe forum si cu ochiul de soacra supervizez cupilu la facut teme[bang]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

Girlz m-ati dat pe spate[:-)))] noroc ca am un biroul pozitionat strategic si nu ma aud astia daca behai [:D] Io sunt gata pt concursul miss young at heart, io-te ce bine ma tin...

In alta ordine de idei ma palira niste pohte cumplite de eugenii si zacusti (ca tin post) si de bomboane d-alea de pom cu chestie alba la mijloc [pofta] si de ciucalata romica... noroc ca mai am pe fundul borcanului de dulceata de visine (daca nu au descoperit-o termitele) abia astept sa ajung diseara la ea[pofta] foarte interesant cum functióneaza mintisoara omului sa ravneasca mereu la ce nu poate avea [bang]

Va pupez si ma-c sa ma consolez cu un ceai cu scortisoara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...