Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 87


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mneatza.

am fost si io la scoala, am rezolvat ce mai era, asa ca asteptam saptamana viitoare serbarea :-) vineri termin si eu cele 25 de pachete si gata :-)

doamna a laudat caprita, a zis ca e asa deosebita :-))) i-am zis ca noi parintii n-avem nicio vina :-)))

si luni avem serbarea la dans ... sper sa fie si acolo totul ok. ca apoi vreau liniste si pace si leneveala si plictiseala :-)))

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

[pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui g_ioana
Citat:
citat din mesajul lui roberta04
Buna dimineata! La artroza ce recomandati?pozePovestea nasterii
align="right" id="quote2">...bai in jacuzzi si masaj thailandez[:D]...super poza[pk]filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,gorodeii noi
align="right" id="quote2">Perversa mica ce esti[:D]...si io care vroiam sa zic de artrostop....clar m-am prostit [bang] Dar sfatul tau e perfect...sa puna Mosul mana sa faca masajul, sa isi recapete baba mobilitatea [pk]Nora__id="blue">------------------------Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui BLUE ANGEL
Oauuuuu !!! Gabi esti divina , maica !!! Ne-ai luat !!! [:)][:)][:)]Sigur Mos Craciun te va alege pe tine ... [:D][pup]la toata gasca de babalace [pk]Simona cu Luca (21.08.2004) si Codrin (12.06.2008)http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu
align="right" id="quote2">Nu asa...Mosul sa ne ia pe rand [:D]...premiul 1 are 3 masaje d'alea misto....premiul 2 sa aiba 2...si tot asa...si la sfarsit ii facem toate odata un masaj Mosului...raman copii fara jucarii,va zic io[8D]Nora__id="blue">------------------------Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu io...Ioana ne-a trimis in Thailanda....dar sic!...ea nu intra ca e tanara...ete ce ten are....numai babaciunile au parte de distractiune![pk]. Or sa ne roage fetele sa le imprumutam: tu coronita...io trabucul...alice tigara si Robi sa le dea un pupic dulce[:D]

 

Nora__id="blue">

 

------------------------

Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Nora__
Citat:
citat din mesajul lui BLUE ANGEL
Oauuuuu !!! Gabi esti divina , maica !!! Ne-ai luat !!! [:)][:)][:)]Sigur Mos Craciun te va alege pe tine ... [:D][pup]la toata gasca de babalace [pk]Simona cu Luca (21.08.2004) si Codrin (12.06.2008)http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu
align="right" id="quote2">Nu asa...Mosul sa ne ia pe rand [:D]...premiul 1 are 3 masaje d'alea misto....premiul 2 sa aiba 2...si tot asa...si la sfarsit ii facem toate odata un masaj Mosului...raman copii fara jucarii,va zic io[8D]Nora__id="blue">------------------------Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!id="blue">
align="right" id="quote2">...io m-as baga la masaj de la si la spiridushii Moshului ca-s mai tinerei[olala][pk]filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,gorodeii noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...