Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 87


Recommended Posts

:-)))

o da, da` noi ce scuza avem :-)))

macar acilea n grup sa ma simt si io acasa :-)))

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

[pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Io nu fac nimic adica zero [:D] scuza mea e si mai tare, cica trebuie sa o prioritez pe Mara [:D] mey si am si rezultate, mi-am smuls io paru in we de la presiuni dar facu perfect donsoara la test 21 din 21, uau [olala] Asa ca pe Eva o las in pace deocamdata, culmea e ca e ochit-o blonda ca e silitoare si i-a dat in plus un caiet pt suedeza si i-a spus sa repete singura la mate... culmea ca face singura, n-am vazut asa ceva [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi e asa...

Iese la 12 de la scoala, plimbare si joaca in fata blocului pana la 13 (teoretic, ca de abia o baga in casa la 13.30).Pe la 15 abia reuseste tanti Viorica sa o puna la birou, la 16 (maxim) a terminat ce-i dau eu de facut. Vin acasa, cu chiu cu vai reusesc sa o pun sa faca lectii si pe la 17 ne pregatim de iesit afara. 17.30-18.30 plimbare...19 masa, niste desene animate, 20.30 baita, 21 maxim stingerea.

Luni avem dans intre 17.30 si 18.30. Joi si sambata avem pian intre 17 si 18...atunci iesim mai tarziu la plimbare.

 

Asa ca la noi lectiile se termina la ora 17 musai. Daca lasam pe mai tarziu oricum nu cred ca poate sa mai proceseze. Lectiile nu dureaza 2 ore oricum, are pauze dese (la fiecare rand, dupa fiecare exercitiu...pentru ca "obosesc repede!" [:D])

Noi locuim la tara asa ca nu citesc de la celalalt subiect pentru ca nu e cazul, viata la tzara curge oricum cu alta viteza...[:D]

 

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristal, atunci ma consider si io de la tzara si punct.

Giulik inca are asa luni+joi dansul, miercuri pictura si vineri chitara ... io am falimentu`, cum am zis

 

Corina, norocoaso [bis]

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

[pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De exemplu ea pana luni are numai 2 randuri de r de scris la romana si nimic la mate. Pai uita sa scrie si sa socoteasca daca nu ii dau nimic sa faca pana luni!!![:D]

 

Asa ca are cate ceva de scris si de socotit in fiecare zi...cu cititul stam mai prost[:I][q]

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata si cu Serbarea pe anul asta - a fost tare frumos, Tudor a fost o bomboana! [:D]

 

Poze gasiti aici - plus un filmuletz cand isi spunea "rolul"...

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina mea

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

care e "subiectul celalalt "?

aseara chiar mi-a sarit mustarul ...ca a avenit de la after cu tema nefacuta la mate ...2 pagini de caiet mare , culegere ....brrrrrr

foarte mult ,...dar noi mai sarim si insistam pe citit ca acolo stam prost

 

Simona cu Luca (21.08.2004) si Codrin (12.06.2008)

http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tudor e un scump, si toti sunt asa de frumosi in costume[olala]

Daria e super ca poti sa ii oferi atatea lucruri interesante, imi dau seama ca asta implica si sacrificii[flo] ar trebui sa iti urmez si eu exemplul, da io mai am doi cupii afar de Eva asa ca e tare greu sa ma impart [:I]

Maine avem masa de craciun, asa ca tocmai ce am sunat la restaurant sa spun ca o persoana vrea meniu veggan in loc de scoici pilgrim si celelalte trufandale. sa vaz cum le explic io maine, ca pana acum am mancat de toate cu ei si acum deodata o sa rontai la morcovi [:-@]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

esti la dieta, Corin ???

cumva n am de ales, ca Giulik la astea viseaza din gradi ... acum sa i zic ca taxo` nu vrea sa mearga nici macar la cantina ... de fapt ne a refuzat in fatza ... sa nu mai mearga dom`le la nimik, sa ne ajunga cei 300 de lei pt tot.

dar ma gandesc mereu cand cad, ca DD e acolo sus si cumva va fi bine.

i-am spus si Giuliei ca atata timp cat pot, va merge la ce si doreste, cand nu voi mai putea, vom reevalua situatia. stiu ca ma intelege, ca doar nu avem de ales niciuna.id="size1">

scuzati ca m am intins cu treburile mele najpa.

 

Leeloo, cat de dulce e Tudor si ce bine i sta in ie , un scump !

 

Blue - la scoli / gradinite - dar io nu recomand sa citesti ca vei da in benga cat lucreaza unii parinti acasa, cati participa la tzshpe concursuri. II admir, sincer, ca noi nu reusim de astea.

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

[pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poftiti la subiectul nou aici:

 

88id="purple">id="size4">

 

 

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

[pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...