Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (166)...STILL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

completare....puisoaroid="red"> nush cum ai facut tu clatitele astea ca mie mi-au facut un pachet de nervi si am trecut de la cratita mare la una mai micuta..is curioasa cum sunt la gust am pus in umplutura: telemea si niste cas si juma de cutie (de mai era prin frigi) de almetec u verdeata...si am pus numai marar si piper in umplutura.Ca o concluzie..daca nu aveti nervi de otel faceti alt aluat[bang]

 

 

montignace Craciun fericit!! id="size6">id="Verdana">id="red"> si sa va aduca mosu dupa cum ati fost cuminti [barfa] nu ne referim la monti aici[:I]

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Branduid="red">, eu am respectat reteta intocmai. Mi-au iesit 4 clatite mai grosute pe care le-am intors cu ajutorul unei farfurii intinse. Imi pare rau ca ti-am cauzat "stresuri" [pup]

 

Craciun fericit si luminos si Mos generos!!!id="red">id="size5">

 

[mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008)

 

Ajutoarele lui Mos Craciunid="red">

 

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copiiid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puisoaroid="red"> io nu m-am prins cum trebuia sa rastorn cu farfuria...adik am incercat si mno...ce cadea era parte care era deasupra si era ff moale..si mi se lipea de platou...dupa aia am incercat s-o pun pe aia asa s-o alunec din tigaie...nu mergea...am rasturnat si pe hartie de pergament(partea moale in jos..pus in tigaie direct hartia cu clatita pe ea...am tinut-o ceva timp..normal ca nu o iesit si a trebuit sa arunc si hartie si tot...[bang][bang][bang]

 

acum ma gandesc ca faza cu platoul merge daca ai o tigaie cu peretii nu f inalti..a mea cea mare avea peretii inalti...cu toate astea am in sfarsit 4 si eu la frigi facute cu chiu cu vai mai micute intr-o tigaie mai mica si reusit sa le intorc cu paleta..[asia]

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRACIUN FERICIT!!!id="size4">id="red">

 

 

Nu prea am mai scris din lipsa de timp si abateri muuuuulte[q][q]......

 

Brandusikuleid="red"> daca te incurca faptul ca nu prea mai raportez nimic ma poti scoate un timp din tabel....Nu stiu de ce atunci cand ma bag sa fac un lucru si mai ales promit ,nu sunt in stare sa ma tin de treaba...[q][q]

 

Eu va citesc zilnic,sunt aici ,dar voi intervenii doar daca va fi cazul..nu are rost sa va stresez si pe voi cu porceala mea...[:I]

 

Dupa sarbatori incerc iarasi .....[q][q]

 

Va pup,SA FITI SANATOASE!![pup][flo]

 

MIRELAid="Comic Sans MS">id="red">[striptis]mami de doua zuze ANA MARIAid="Comic Sans MS">id="blue">[hippi] si ANDREEAid="Comic Sans MS">id="blue">[haibat]

 

 

KG MELE

 

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...