Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (166)...STILL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Buna seara fetelor, sa dau si eu raportul, greu pe ziua de azi (cu amandoi copiii si cu alergaturi dupa Mos): 68 Kg Meniul de azi: MD: iaurt 0% cu cereale Monti G: cafea si biscuiti cu faina integrala si de ovaz P: piept de pui la cuptor cu salata de varza G: un pahar de chefir C: Wasa cu fasole frecata Felicitari [flo][flo][flo][flo] fetelor care au inregistrat succese saptamana asta si nu numai!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara! Vin si eu la raport: 60.7 deci -0.7kg fata de sapt. trecuta cand mi-a jucat feste cantarul. ninha acum am realizat cum a sunat aia cu oul pe gratar [:-)))]. La tigaie din aia cu santuri ma refeream. Oricum nu mai incerc a doua oara ca m-am cam chinuit sa-l racai dintre santurile alea [bang] ochidut faina de soia eu am luat de la Carrefour Baneasa, cred ca iese mai ieftina decat la Naturalia, de glutenul ala nu stiu. Meniul meu azi: MD - briose cu migdale si alune de padure (conforme sper eu [:I]) G - Cafea P - bors de gaina C - pastai scazute cu usturoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puishor, multumesc mult[pup] Saddie, da cred ca e mai ieftin decat in naturalia.....aici a fost cred ca 5 lei punga de 500 gr. Oricum a luat sotul de acolo niste biscuitei asa buni[pofta], i-am dat Larisei de Mos....Cu fana integrala de grau, fara zahar ...buni tare de tot ...unii insa aveau nuca si miere, nu prea erau de noi, asa ca doar am privit cum savura cea mica unul. Si a luat si ciocolate, nu stiu daca ne incadram, dar am gustat o patratica. Nu erau 75 sau 85% cacao, dar in schimb erau fara zahar......deci nu cred ca e o incalcare prea mare, nu? Cu datele, stati sa ma concentrez sa vad ce trebuie sa va scriu:Data 07.11.2011 (defapt atunci am inceput un regim oarecare, dupa o saptamana am inceput cu monti); H:1.70; GI:63,4; GT:57; GA:59; kg (-) 4,4; KG (+) 2 Rezultate mai spectaculoase a avut sotul care a slabit 6 kg si putin in acelasi interval de timp, asa ca trebuie sa trag tare sa il ajung[bang] MD:2 mandarine; fursecuturi cu faina integrala si fara zahar P: 2 felii de friptura la cuptor cu salata de rosii, ardei, castravete C:inca nu stiu, dar imi e tare pofta de fructe Ieri la cina am mancat o budinca de conopida, sper sa nu fi incalcat cu nimic, insa a fost tare buna si pitica mea a mancato cu mare placere: conopida fiarta, pasata, 2 oua, amestec de branza slaba de vaci cu telemea, putina smantana si deasupra ras cascaval[pofta]. Nu se simtea gustul pregnant de conopida Mami fericita de Larisa Ioana 24.06.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ochidut ciocolata 75% si peste e permisa deci nu-ti mai face atatea probleme de la asta.Cat despre sotul tau ..e normal tu ai putine kg in general el probabil are de unde da jos[:D] conopida ci brinza e ff ok...regula monti...legumele le poti pune langa orice (glucida sau lipida)

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meniu azi: MD: wassa cu branza de capra tartinabila P: salata de fasole rosie boabe cu ceapa calita( suna ciudat dar imi place foarte tare) C: spanac cu ochiuri Daca va plac lactatele de capra, este o firma rupi.ro care comercializeaza in Bucuresti. La Cluj i-am gasit la un targ. Am luat o cutie de branza tartinabila( e super gustoasa) si o bucata de telemea( asta e mai piscareata putin). [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168105"]Portocale pentru Mos Nicolae[/url] ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...