Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (166)...STILL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna Ninha, am papat pastrav la cuptor cu risotto cu ciuperci si spanac. Foarte bun dar nemonti [:D] Gabriela, urda nu e monti. Sa ne spui cum a iesit hrisca cu legume [pup] Brandu, ia detaliaza cum e cu macroul: proaspat sau congelat,cu oase sau fara? Meniu azi: MD: un suc proaspat de fructe si morcov, cafea P: quinoa cu ciuperci pleurotus sotate cu sos de soia C: idem cu pranzul Va pup [pup][pup][pup] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168613"]Ajutoarele lui Mos Craciun[/url] ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puisoaro o fost macrou congelat (mama spune ca nici nu se gaseste proaspat) da o fost bestial..si am rupt promisiune de la babac ca-mi face si vichendu asta[:D] [barfa] mi-o spus o prietena (care e medic de altfel) si care mereau avea probleme de la fiere cand manca mujdei de usturoi cik cand face mujdeiul ea pune sana sau iaurt...si cik nu are nici pe naiba dupa eu azi: Md: o bucatica de pomelo, baton de cereale si cana de lapte G:gutui coapte cu fructoza[pofta][pofta] P: pui cu smantana, si zeama de la bors G: pufuleti si pomelo C: un castron de bors si 2 gutui coapte (borsu asta o iesit bestial nu alta..o dat mama prin razatoare radacina de patrunjel si arata spui ca o pus orez[olala][olala])

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuze fetelor de abenta! intru doar pe scurt pentru raport: stagnare si eu saptamana asta [bang][bang][bang] adica 68kg (dar nu ma mir - sala nu, masaje nu, am avut si cateva mici abateri si in plus si rusii pe cap[pk]) PS: cu foarte mare intarziere spun si eu La multi ani sagetatoarelor si bun venit acasa Brandushik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multam zax[pup][pup] de cand is acasa...mi-o pus mama intr-un castronel miez de nuca...buey is bestiali si dulci...ori ca nu am mai mancat eu de mult...da de fiecare data trec pe langa castronel si mai bag cate 2 la ghizdan[pofta][pofta]si de cand iau cromu nici nu-mi mai vine sa rontai dulce [pk][pk]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragele mele dragi [pup][pup] brandusik esti acasa la mama ??? asa de repede ai luat concediu de sarbatori ?? ce fain de tine ... superrrr [:D] sunt ffff bune nucile , da mancate ca si gustare , maxim 10 mieji ... nu e bine sa tot ciugulesti din castronel de fiecare data cand treci pe langa el , iti iei cativa ii papi si gata ... dai timp sa fie digerati calumea [:I] mie mi-e rau de la usturoi oricat de putin ar fi el si cu orice ar fi el combinat ... pana si de muraturi in care era pus usturoi mi-e rau mai nou ... e tare nasol ca-mi place la nebunie [alcool] zax, cristeo e foarte bine ca e mentinere si nu e cu plus :) las ca din ianuarie te apuci mai strict si o sa fie bine [asia] puisorule de ce spui ca urda nu e monti ???? pe cuvant ca nu stiam [q][:-@] cristeo daca trebuie la party sa manance copilasul nu e asa pericol, pericol e atunci cand il duci tu frecvent acolo si ii dai nesanatoase d'alea [:D] ninha la mac monti sunt salatele alea cu elgume si fara sosurile lor specifice ... eu asta mancam cand mergeam la concursuri cu andrei prin tara va puuuuuuu andanii [flo][hia][hia] 2007...2011 de la 95 la 68 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andani pfff...te lasa memoria[:D][:D]...ca vb la un moment dat anu trecut prin febr cand o luasem io ca imi place urda ca nu e monti...si la fel nu intelegeam de ce...e ceva de genul ca monti nu aproba branzeturile facute din zer...si da e de[q][q] cat despre nucile mele..stiu ca is ff bune la sanatate..ca de asta mi le pune mama sub nas[alcool]...io incerc sa mananc numai 10 mieji...da...cred ca de dimi am mancat 10 jumatati..si e abea 1[:D]...de obicei nu ma omor cu nucile..dar astea is ff dulci spui ca is nuci noi nu-s ff grase desi si sigura ca o sa le vad pe fundu meu depuse[q][q][q] io azi: MD: banana,lapte si un baton de cereale G: mandarine si nuci[:I] P: snitele cu faina de naut, si zeama de la borsu de inaripata G: cred ca tot la fel ca la G1 C: sper ca o sa balotez ceva pomelo

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...