Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (166)...STILL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Seara buna fetele! Saptamana asta raportez -1.9 kg adica 58.8 kg. Din pacate le-am dat jos din cauza unei indigestii de zile mari asa ca probabil in zilele urmatoare voi mai pune la loc. Si oricum banuiesc ca numai apa s-a dus, grasimea e la locul ei bine-mersi [q] Meniul nu-l mai zic, e doar pesmeti, branza de vaci si banane ca altceva nu pot baga in gura. crissteo saru'mana ca mi-ai zis de laptele de soia [pup]. Uitasem si eu ca te-am intrebat [:D] Intre timp am gasit lapte de soia bio fara zahar la DM si iau de acolo. brindusik concediu placut in RO [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Brandu, musai sa incerc si eu macroul sa vad cum e. Si eu sunt innebunita dupa nuci,mai ales prajite un pic si cu sare [pofta]. Dar de cand tin monti nu le mai prajesc. Saddie, sanatate multa [pup] Meniu azi: MD: lipie cu mozzarela P: un fel de ciulama cu ciuperci dar cu gorgonzola in loc de smantana C: osso bucco [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168613"]Ajutoarele lui Mos Craciun[/url] ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monti girls..sper ca nu va suparati daca pe luna dec nu mai lucrez la tabelas[bat] puisoaro eu le mananc crude..is bestiale saddie multumesc[pup] meniul meu de azi: Md: zacusca cu paine monti, banana si o cana de suc de grefe cu must[pk] dupa nu am mai balotat nimic si nici nu stiu daca o sa ...ca am fost la dentist si mi-o scos una din maselele de minte si momentan am falca, limba si gingia inca amortite..nici nu vreau sa ma gandesc cand se duce anestezia ce o sa simt[q][q][q] cred ca azi o sa balotez ceaiuri si ceva pomelo[alcool]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saddie, sanatate. Intr-adevar ai dat mai mult apa jos de la indigestie si o sa mai pui la loc, dar chiar si asa tot ai slabit destul. uauu, nu ti-au sclipit ochii cand ai vazut 58,...? Cat era tragetul ca nu mai stiu, tre sa ma uit..57, cumva? Eu am ajuns la 58,3, deci am slabit cam vreo 700 gr, dar tot e bine in conditiile in care am fost cam dezechilibrata hormonal si in w/end am avut si un soi de petrecere. Am incercat eu sa gatesc si sa mancam monti, dar nu a fpst chiar ca la carte. Sotul a mai slabit si el 1 kg. Oricum am constatat ca nu mai putem manca asa mult si nici asa cine stie ce placere nebuna nu am avut pentru alimente interzise....Raman in continuare insa cu gandul la dulciuri, la prajituri adevarate[pofta]. A convins-o pe mama sa faca cozonac monti dar nu i-a iesit cine stie ce si 2 feluri de fursecuri, unele erau bune altele desi foarte fragede aveau un gust intepator, parca usor amarui[alcool]. In fine, o sa mai incercam..... Oricum va trebui in curand sa ince sa studiez ce am voie la faza 2, ca mult nu mai avem de sabit, trecem la mentinere Brandusik, ce ziceai de crom...ce iei tu acolo? Mie mi-a sarit in ochi ca nu mai ai pofta de dulce, asta imi doresc si eu. Mami fericita de Larisa Ioana 24.06.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ochidut da iau Crom..si da mi s-o mai linistit pofta de dulce..adik am in casa acu de toate si bombo de cioco si cioco si multe minuni dulci..da nu mai am nici o treaba adik mai imi vine ashea sa mai iau cate o bucatica da ma satur repede si nu am pofte cuma veam inainte...eu iau Crom de 400micrograme...am vrut cea mai mare concentratie..nu o aveau aia e de la Calivita de 500...iau 2 pastile una dimi inainte de masa si una la prinz si is ok ashea

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ochidut nu mi-o fost recomandat cromu pentru nici o afectiune..cromul regleaza producerea de insulina si e recomandat in curele de slabire (ca se pare ca noi cam toate avem pofte de dulce)..cand am fost acum cativa ani la nutritionist mi-o dat crom sa nu mai am pofte de dulce [:D]..ma rog mai simti acolo ..dar nu ca si atunci cand nu iei

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Repede intru ce meniul de azi: MD: mozzarela si ton afumat P:lipie cu avocado si telemea de capra C: snitele de curcan la cuptor cu ardei Am fost tare ocupata zilele astea. Maine plecam la Suceava si ne intoarcem duminica seara. Luni e serbarea lui Stefi si tot asa. Ochidut, felicitari tie si sotului [flo] Samira, da un semn ca esti bine [pup] Sa fiti cuminti in weekend [pup][pup][pup] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168613"]Ajutoarele lui Mos Craciun[/url] ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineaaaaaaaaaaaaaaata Pai ce se intampla, toata lumea doarme inca? [:D] Adevarul e ca la ce vreme e afara si eu as dormi daca as putea [:)] Sper ca saptamana viitoare sa organizez un pic si meniul de Craciun. Musai vreau sa fac saratele, biscuitii cu branza ceddar si tortul pufos. Restul mai vedem... De dimineata am mancat doua snitele cu ardei. La pranz cred ca omleta, ca altceva nu avem de mancare. Si apoi pe drum spre Suceava [pk] Daca nu ati cumparat inca cadourile de Craciun, azi si maine sunt reduceri in Carrefour la jucarii si haine. Va pup [pup][pup][pup] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168613"]Ajutoarele lui Mos Craciun[/url] ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...