Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (166)...STILL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

hello, galz! Meniul de ieri si de azi contine gulie si castraveti + paine la MD, conopida + salata de morcov/gulie la P si carnita cu murarturi la C. sunt cam pe fuga, ca am putin timp liber acum si vreau sa-l dorm[nani] Va puuuuuuuuuuuup[pup] Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va doresc zile libere placute :) Puisorule distractie faina , drum bun ... succes la serbare luni[flo] pupppp[pup] ninha somn usor [nani] eu mi-am cumparat masina de facut paine, sunt incantata de ea , baietilor le place mult ... mie sincer imi place coapta in cuptor , e mai multa scoarta si mai neagra [alcool][:D] dar e ok ca nu mi-e pofta deloc [:I] va puppppp ... sa fiti cumintele andanii [flo][hia][hia] 2007...2011 de la 95 la 68 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, fetele! hai la [cafea]! Azi am la MD iaurt cu tarate si capsune (de)congelate. sa stiti ca e chiar bun![pofta] La P am ciorba de perisoare, la C nu stiu, sa vedem. [:I]Aseara am dat-o-n bara cu o salata greceasca cu pizza pane si bere. fir-ar sa fie![bang] Voi ce mai ziceti? pe unde umblati? Va doresc o duminica frumoasa[pup] Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ninha, eu raportez nesimtire crasa [bang]. La Suceava am mancat numai prostii pt ca pofticioasa cum sunt nu am rezistat tentatiilor [q]. Saptamana asta e ultima sansa sa fiu cuminte asa ca ma straduiesc din greu. Parca v-am mai zis si anul trecut: daca ajungeti prin Suceava cautati inghetata Natanael. E cea mai buna inghetata pe care am mancat-o vreodata, e super naturala dar si supecalorica [pofta] Meniu azi: MD: o felie de wassa cu zacusca de ciuperci P: mancare de linte cu ochiuri + abatere C: gratare de curcan cu legume mexicane Haideti fetelor nu va lasati, macar acum cat mai putem [pup][pup][pup] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168613"]Ajutoarele lui Mos Craciun[/url] ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara bua remember me??? am disparut ca magarul in ceata ca nu prea m-am tinut de monti cat am fost plecata la Budapesta. acum sunt acasa...in asteptare...am in burtica 3 embrionashi din care macar unu' sper sa ramana la mine in burta. va pup [flo] ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SAMIRA tin pumnii sa ramane sambureii in burtica [olala] Si eu sunt pofticioasa si fac cam multe abateri, marunte, dar tot sunt si mai bine nu scriu. Nici sperante mari nu-mi fac, cu sarbatorile astea, ca ispitele sunt multe in perioada asta. Dar dupa sarbatori revin cu forte proaspete!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...