Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (742) Felicitari AnneMarie !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui anne_marie79
Va pup si eu pe toate si sper sa mai ma primiti in randul vostru , aici imi doresc sa stau toate cele 9 luni . Sincer , la odisee mi se pare o pagina foarte rigida , nu simt caldura pe care mi-o daruiti voi aici , neconditionat![pup] Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra! Cu ajutorul lui Dumnezeu ... [gravi] 4+
cam aceeasi senzatie am avut-o si eu la odiseea voastra( a piersicutelor[:D]), o parte dintre[gravi] sunt deja la a doua sarcina si cam in aceeasi perioada cum s-a nimerit si prima data, dar sunt sigura ca peste 2 luni o sa fiti la fel toate, comunicative![pup] kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/MonBebeIustinGabriel?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI6U4Yq09Kirdg&feat=directlink"][foto]bebe strumph[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/9Octombrie2011?authkey=Gv1sRgCN-Uu7O0-_bawAE#"][foto]bobocel de 6 luni[/url] [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anne_marie79
Bob ...[pup] , luna asta vii si tu cu noi , si voi toate . Pana atunci , noi ramanem aici cu voi ...[pup]
Aaaa, eu nu pot, am o retinere...se cheama z1 [batcap][batcap][batcap] La anul insa...sparg usa si intru prima [8D] Wishing for rainbow baby dust !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai, Bobule, ca ne prinzi din urma, nu te lasa! [gravi] 4 weeks and 6 days _________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3 [ruga] pentru [copil] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Cum Bob asa de repede ziua 1?
Habar n-am, sunt perfect depasita de faza. Am mai avut dupa Bob vreo 2 luni de 28 zile, dar 26 never. [bang] Sunt foarte suparata ca a venit cm, dar ma fortez sa nu ma gandesc la asta. Prefer sa ma gandesc ca am castigat niste zile. Am numarat pe degete ([:I]) si ovulatia (adica z17) mi s-ar nimeri de Craciun, lol. Continui cu acifol, poate ling si sticluta de robitussin, imi cumpar nadragi sexy, am sa caut ceva ce se cheama Preseed (cica e un lubrifiant care nu omoara gigeii si e "miracle-worker") si trec pe aparat cand se termina pacostea [:D]. In ianuarie ii daram usa lui doc ori sa-l anunt ca l-am dovedit pe [bibe] ori sa ne bagam la IA. Wishing for rainbow baby dust !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Cum Bob asa de repede ziua 1?
Habar n-am, sunt perfect depasita de faza. Am mai avut dupa Bob vreo 2 luni de 28 zile, dar 26 never. [bang] Sunt foarte suparata ca a venit cm, dar ma fortez sa nu ma gandesc la asta. Prefer sa ma gandesc ca am castigat niste zile. Am numarat pe degete ([:I]) si ovulatia (adica z17) mi s-ar nimeri de Craciun, lol. Continui cu acifol, poate ling si sticluta de robitussin, imi cumpar nadragi sexy, am sa caut ceva ce se cheama Preseed (cica e un lubrifiant care nu omoara gigeii si e "miracle-worker") si trec pe aparat cand se termina pacostea [:D]. In ianuarie ii daram usa lui doc ori sa-l anunt ca l-am dovedit pe [bibe] ori sa ne bagam la IA. Wishing for rainbow baby dust !
Of bobule, e chiar repede si eu luna trecuta am patit tot asa, ma bucur ca esti optimista lasa ca de Craciun o sa faceti voi o minune si in ianuarie o sa ii darimi usa lui don doctor sa ii spui ca esti gravi. Fetelor eu ma simt rau tare, ma doare capul, imi e o greata si nu am chef de nimic. Vorbim maine ca azi nu sunt buna de nimic.[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...