Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (742) Felicitari AnneMarie !!!


Recommended Posts

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] FELICITARI ANNE-MARY!!!!! Sa ai o sarcina usoara si un bebe la termen! Ma bucur enorm de mult pentru tine! Fur un pupik de molipsire! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] http://lagf.lilypie.com/zFnw.png http://lt2f.lilypie.com/ofWb.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata , scumpele! Va multumesc , cu sufletul , pentru mesajele voastre de ieri , mi-ati facut ziua una de poveste pe care nu o voi uita niciodata. Sunt alaturi de voi si sunt sigura ca azi vom afla alte vesti bune , aici , in lumea magica deschisa de voi ... Va doresc o zi de Mos Nicolae minunata , sa nu uitati ca fiecare noua zi este o binecuvantare si o noua sansa pentru ca un miracol sa se intample! Fie ca Sfantul Nicolae si intreaga luna decembrie , sa va transforme visul de a fi mamici in miracol si apoi in realitate ... in cea mai frumoasa si binecuvantata realitate! [pup] Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele [pup][flo] LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUMELE SFANTULUI NICOLAE!!! fetele care se testeaza va asteptam cu vesti bune [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Kmy la mine um a fost pe 24 oct. si eu am emotii mari, abia astept sa ma duc la eco sa-i aud inimioara ca bate, sa ma linistesc [pup] off ca parca nu mai trec zilele astea si altadata asa repede trecea sapt, acum parca sta in loc[alcool] [gravired] 6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camila , la cate saptamani te-a chemat medicul la primul eco? Eu am avut ultinul Cm pe 7 noiembrie , deci dupa calculele mele maine , pe 7 dec , fac exact 4 saptamani . L-am sunat aseara pe medic si m-a chemat la eco tocmai pe 20 decembrie , cam la 6 saptamani .Off , pana atunci am aceleasi emotii ca si tine , sa fiu sigura ca e totul ok . Am facut si beta de dimineata ,a stept dupa ora 16 rezultatul . Tu te simti bine? Eu , de azi ,am inceput sa am greturi , nici pasta de dinti nu o mai suport . Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anne eu am fost la eco sapt trecuta, aveam 5 sapt si 1 zi se vedea doar sacul si m-a chemat duminica asta care vine, atunci o sa am aproape 7 sapt. Greturi nu am tot timpul, doar asa la unele mancaruri, la mazare de exemplu, sanii ma dor, peste zi ma cam ia somnul, seara adorm devreme, mai simt ceva contractii mici pe la ovare, uter...pe acolo dar nu foarte mari asa putin si scurt.[pup] [gravired] 6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...