Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (742) Felicitari AnneMarie !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!Beau si eu o [cafea] mica. Draguta si eu zic sa mai astepti o zi sau doua.[flo] Anne,deja greturi?[alcool]aoleu,pe mine sper sa ma ocoleasca inca o saptamana sau doua [:D],ca daca e sa fie ca data trecuta,e jale.Am fost gretolita pana la nastere aproape...dar,ce nu induram pentru bebeii nostrii?[:)] Aseptarea asta pana la control o sa fie urata tare!Ma mai calmeaza sanii mei care stau sa explodeze,si de ieri urinez mai des,dar poate sa fie si de la raceala asta care nu mai da semne ca ar trece [alcool] ___________________________________ Mamica mandra [gravi]4+ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130907"]Povestea noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Anne, si pe mine m-a chemat tot la 6 saptamani. Atunci se vede sigur embrionul si poate vedem si activitatea cardiaca. [gravi] 4 weeks and 4 days _________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi [ruga] pentru [copil] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draguta, mai faci test poimaine, stii ca e devreme[pup]! [gravi] 4 weeks and 4 days _________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi [ruga] pentru [copil] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...