Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (3)


Recommended Posts

Asa cum v-am urat in urma cu doua zile, va urez inca odata Caciun fericit! Noi( eu si tati) plecam azi din Bucuresti la inmormantarea bunicului sotului meu(ne asteptam), Cristi ramane cu tanti care a stat cu el pana la 3 ani...sper sa fie ok, sunt convinsa ca o sa planga, dar nu pot sa-l iau cu mine,din multe multe motive, asa ca nu stiu daca mai apuc sa intru pana duminica, ne intoarcem sambata, dar va dati seama cata treaba o sa am de facut. [pup][pup] sa auzim numai de bine. Cecilia si Cristian Matei (07.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Annisia, spor la pregatiri :P, si sa stai cumintica pana iese la lumina Andreas Fabian! [pup]

Cecilia :( oof.

 

 

Dragelor, noi azi serbare si dupa aia munte.

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cecilia condoleantie sotului si tie. Sper sa fie ok Cristi. Craciun fericit!!!

 

-------------------------------id="navy">

mamica Darieiid="purple">[buburuza] si a lui Davidid="teal">[pis]

L'amor che move il sole e l'altre stelle.id="size1">id="Georgia">

Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.

id="size1">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luy, Erinaid="green">, multumim mult! Superbi si talentati copii mai aveti!

[pup]

 

Sabinaid="green">, felicitari!

Annisiaid="green">, spor la pregatiri si ulrima luna de gravizenie usoara!

 

Fie ca mosul sa va aduca nu numai multe cadouri, dar si bucurie in suflete, bucuria de a va vedea copii fericiti langa bradul de Craciun, descoperind cadoul dorit!

Craciun fericit tuturor!

 

 

 

===============================================

Irina, mami de Tudor Cristianid="blue"> (08.10.2007) id="blue"> si Alexia Brianaid="red"> (30.03.2010) id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si de la noi. Mare nebunie a fost si cu serbarile, si cu biroul, si cu pregatirile de Craciun. Zicea Erina draguta de sala, ehehe, abia ce am reusit sa respir dupa 2 saptamani ca un maraton, nici gand de sala. Cred ca as termina capitolul daca ma apuc sa povestesc. Dar mai bine urez Succes la pregatiri celor ce mai au treaba, in special Annisiei, si incerc sa ma bucur de liniste in sfarsit.

 

Copiii sunt sanatosi, varicela ne a ocolit, si sper sa ramanem bine toata vacanta (sanatate si voua, tuturor celor mari si mici!). Caci suntem in vacanta, dupa un semestru bun, mai ales pentru scolarita care s-a ales cu FB pe linie, laude si o evaluare extraordinara. Serbarile au fost frumoase, copiii minunati. Totul a decurs bine, la cumparat cadouri am avut ceva aventuri dat fiind ca Mosul a lasat cumparaturile in ultimul moment si singura jucarie solicitata nu mai era pe nicaieri. Dar pana la urma am avut noroc, si dupa nenumarate cautari, telefoane si intrebari am rezolvat o si pe aceasta.

 

Deci cam asta ar fi, plus pupicii de rigoare pentru cumatra draga si finutul Mihnutu, pe care i-am intalnit miercuri si imi sunt tare dragi.

 

Si un pup mare, si super super felicitari pentru doamna doctor Sabina de care nu m am indoit nici o secunda ca va reusi.

 

Pentru ca nu stiu cat timp voi mai avea, ce sa mai spun de netul intermitent, doresc sa va urez Sarbatori fericite! Sa aveti un Craciun frumos, linistit, plin de iubire si bucurii, sa va bucurati de cadouri si de familii si prieteni!

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Roxana mie mi-a ramas in minte mai ales multumirea si succesul Alexandrei. Bravo. Pentru asa o fetita a meritat cautarea cadoului. Suntem la PN, de maine dimineata in casuta de la tara. Cadourile sunt bine inchise in debara, sper sa reusesc sa le impachetez fara sa ma vada copii. Tot maine facem si bradul, trebuie mai intai cioplit. Vom fi in companie cu nepoteii si abia astept sa vad fericirea de pe chipurile lor. Sanatate multa va doresc, sarbatori frumoase si relaxante si un an nou bun! Luiza cum sunteti?

 

-------------------------------id="navy">

mamica Darieiid="purple">[buburuza] si a lui Davidid="teal">[pis]

L'amor che move il sole e l'altre stelle.id="size1">id="Georgia">

Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.

id="size1">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit! Sa aveti sarbatori imbelsugate, alaturi de familie si cei dragi!

 

 

La noi Mos Craciun a venit cu multe daruri pentru 2 copii tare cuminti. Antonia a primit papusele si zhu zhu pet. Filip a primit trenulete Thomas si e tare incantat de "tit tit". Aseara am fost si in IOR sa admiram luminitele, si am fost tare incantati toti 4.

 

Roxana, felicitari pentru succesele Alexandrei!

 

Annisia, sarcina usoara in continuare!

 

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007 si Filip Alexandru 12 07 2010

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit!

 

Sper ca Mosul a adus tuturor cadoul dorit, as vrea sa adaug urarea noastra de sanatate si fericire alaturi de cei dragi.

 

Cristi a primit cadoul dorit, ursul mareeeeee, acum nu mai conteaza nimeni si nimic, doar ursul pe care il taraste prin toata casa...fericire maxima pe chipul lui...sunt si eu fericita ca el este multumit.

 

[pup]

 

Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...