Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (3)


Recommended Posts

O salutare si de la noi.

 

Sanatate Roxana. Ce baiat soprtiv ai tu acolo.

 

Luiza ce bine ca atrecut. tare frumos trebuie sa fi fost cu bunicii.

 

Plecaciune mamicior super harnice care au facut cozonaci, etc...Am avut mese foarte indestulate, dupa care ma resimt dar aici mai mult contributia mamei mele, a cumnaticii, veriosarelor...

 

Noi de pe 26 seara am avut copiii bolnaviori, acum sunt mai bine. Craciunul a fost alb, minunat, in compania nepoteilor.

 

-------------------------------id="navy">

mamica Darieiid="purple">[buburuza] si a lui Davidid="teal">[pis]

L'amor che move il sole e l'altre stelle.id="size1">id="Georgia">

Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.

id="size1">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Roxana, felicitari lui Andrei...abia asteptam sa urcam si noi pe ski...acum este incantat de idee, se uita la Tv si spune ca asa o sa faca si el[:D], dar vedem dupa prima tranta[:D]...eu sper sa ma mosteneasca si sa fie mai curajos decat tati, care prefera saniuta[:D] si mersul pe jos.

 

Erina sanatate celor mici..si noi ne-am capacit cu ceva mucisori( fara alte complicatii), sper ca ne trec pana luni.

 

Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut ! mai este cineva la serviciu la ora asta ? nu cred, in afara de mine [bang].

acum finalizez si inchid pravalia pana la anul ce sta sa vina.

 

Va urez sarbatori magice, liniste sufleteasca si un an muuuulllt mai bun decat cel care se incheie !

( adica exact ce-mi doresc si eu ).

 

[pup]

 

............................................................

 

[cubrad] Ajutoarele lui Mos Craciun

Mama de papanas Andreiutz id="size3">[bonjovi] id="navy">( 02.10.2007 )id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Valentina33 , nu mi-ai raspuns si numai la ore tarzii imi imi vine sa te sun. Sunteti bine ???

Andreea, voi cum mai sunteti ?

 

............................................................

 

[cubrad] Ajutoarele lui Mos Craciun

Mama de papanas Andreiutz id="size3">[bonjovi] id="navy">( 02.10.2007 )id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare !!!

eu de 3 zile sunt fara baieti, au plecat in vacanta la bunica.

maine dimineata iau trenul spre Busteni, baietii vin direct, si o sa petrecem revelionul cred ca pe partie !!!

 

 

............................................................

 

[cubrad] Ajutoarele lui Mos Craciun

Mama de papanas Andreiutz id="size3">[bonjovi] id="navy">( 02.10.2007 )id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] La multi ani 2012 ! id="red">

 

Pentru Piciulika si adimercedes, care deja au pasit in noul an cu focuri de artificii de 6 milioane de dolari [:D], cate un gand bun si o calda imbratisare, sa aveti un an extraordinar alaturi de familiile voastre minunate !

 

 

Luy, cu Maria Teodora id="red"> si Irina Alexandraid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI id="size3"> cu sanatate, fericire si belsug!!! Fie ca 2012 sa va aduca tot ce emai bun, mai sincer, mai curat si mai frumos!!!! Toate gandurile sa devina realitate si toate visele sa vi se indeplineasca!!!! id="red">

 

[hippi]ANNISIAid="red">, mami de [rulo] YANIS LUCAid="green"> si suriorul lui ANDREAS FABIANid="blue"> (35+)id="size2">id="limegreen">

 

 

Mid="red">iid="blue">cid="limegreen">uid="purple">lid="green"> Yid="orange">aid="red">nid="purple">iid="red">sid="green"> cid="black">rid="orange">eid="blue">sid="purple">tid="teal">eid="green"> mid="red">aid="limegreen">rid="purple">eid="green">id="size1">

 

Sid="red">uid="blue">rid="limegreen">iid="purple">oid="green">rid="orange">uid="red">lid="purple"> lid="limegreen">uid="red">iid="green"> Yid="black">aid="orange">nid="blue">iid="purple">sid="teal">id="size1">

 

Praslea cel voinic si perele de aur (ca mere avea mama inainte de odiseea in 40 de saptamani)...id="blue">id="size1">

 

"Nu-i nimeni drac si nimeni sfânt!

Credinta-i val, iubirea vânt

Si viata fum!"

id="red">id="size1">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...