Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (3)


Recommended Posts

Noi am avut un Craciun de vis, cu tone de cadouri si surprize placute, copiii s-au simtit minunat si noi la fel. u am primit un notebook de pe care butonz acum, deci sper sa vin mai des seara pe la voi. Speram ca si in seara aceasta sa avem parte de clipe placute si copii sa reziste pana la 1. Acum inca dorm de pranz, deci arata bine deocamdata.

 

Roxanaid="green">, felicitari lui Alex pt. rezultatele bune de la scoala si lui Andrei pt. performantele pe schiuri! Si sanatate multa, brrrr, arsura!

 

Papanashid="green">, noi facem o combinatie de iesiri si lenevit de Craciun, altfel nu am fost cuminte de nu ii aduce Mosul macar o dupa-amiaza de somnic cu copiii de Craciun.

 

Luyid="green">, Alexia ajunge la poza cu fetele tale pusa pe frigider si zice ca in poza e Aesia si Tudol. Evident, Tudor e Maria.[:D] Degeaba incerc sa-i spun ca sunt alte fetite, o tine una si buna.

 

 

Sa va aduca noul an multa sanatate, sa va puteti bucura de copiii vostri minunati! Tot ce va doriti sa se implineasca, sa aveti parte de surprize minunate!

LA MULTI ANI 2012!id="red">

 

===============================================

Irina, mami de Tudor Cristianid="blue"> (08.10.2007) id="blue"> si Alexia Brianaid="red"> (30.03.2010) id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simona, sunt bine, am trecut peste necazuri cu capul sus! Nu am mai intrat ca am facut o nefacuta si vreo doua zile am stat pe calmante ca nu-mi reveneam, din prea mult zel, cand am facut curatenie am aruncat la gunoi 1000 de euro! [bang] Nu va spun ce sentimente am trait, am fost zombi cateva zile, am avut noroc cu soata care m-a sustinut moral. Cu dl. Mandea am avut o discutie serioasa si sper sa fii inteles ce trebuia si sa fim si de-acum incolo o familie frumoasa si unita.

 

Va doresc din toata inima ca anul care vine sa va gaseasca sanatosi, voiosi, sa aveti parte de tot ce va doriti si toate visele sa vi se implineasca!id="size2">id="red">

 

[i]LA MULTI ANI!!!id="red">id="size3">

 

___________________________________

______________________________

Unde omul se multumeste, acolo raiul îl gãseste.id="Verdana">id="purple">id="size1">


 

Vale, mami de [zana] ALEXANDRA si [hagi] ANDREI

id="green"> id="size2">

cum creste Alexutaid="Verdana">id="purple">id="size2">

cat de mare este Anduid="Verdana">id="purple">id="size2">

 

 

[cubrad]Vine Mos Nicolae, hai la portocale !

id="Verdana">id="purple">id="size4">

 

[i] BAZAR DC id="Verdana">id="blue">id="size3">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vale, e f nasol cu banii, dar, francezul zice cs pierderea de bani nu e mortala. Si mai e si teoria ca pierderile materiale te pazesc de altele mai grave.

 

la multi ani dragele mele! sa petreceti frumos si sa avem un 2012 bun, bun de tot.

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

plugusorulid="purple">

Aho , aho prieteni dragi,

Stati putin si ascultati

Maine anul se noieste

Alinutza va doreste

Mult belsug si sanatate

Numai reusite-n toate

Ce sa va aduca anul

Norocul sa umple carul

Pace si bucurie

Sanatate si iubire

 

Fie ca anul nou sa va aduca mai multe zambete decat impotriviri, mai multe reusite decat infrangeri si mai multe impliniri decat v-ati gandit vreodata. LA MULTI ANI ! id="red">

 

 

 

Ali ,Sonia (22.10.07) id="red">si Enrico (26.01.2000)id="blue"> pozeid="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani va dorim si noi, multe realizari si bucurii....sanatate si multa fericire....

Eu si Teo am petrecut acasa, ea fiind bolnavioara am ramas acasa...sunt putin deprimata, ma simt singura si parca imi e dor de familia pe care am avut-o....offf

 

Teodora Victoria

Darul lui Dumnezeu

10.10.2007

http://community.webshots.com/user/claudia117829

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit in 2012, fete dragi!

Sper sa fie un an bun pentru noi toate/toti, sa fim sanatosi, sa stim ce vrem, sa ne bucuram de ceea ce avem si sa avem energie sa le ducem pe toate cu zambetul pe buze!

 

Noi suntem binisor... Eu si Ana racite bine de vreo saptamana: ea pe sumetrolim prescris de medicul de familie, eu cu coldrex la greu.

Revelionul a fost reusit, intr-un club din bucuresti pentru noi adultii. Acuzi plecam la Breaza si in seara asra mai facem un revelion si cu copilu', iar intre 3 si 8 ianuarie suntem la Busteni, sa continuam antrenamentul la ski inceput anul trecut. Vedem ce-o iesi. Esti pe faza, Sabina? Ne primesti in vizita intr-una din seri? :)

 

Of, tre' sa inchei ca ma striga barbatu' sa dam bice.

Va pup si sper sa ma adun si sa va mai spun una-alta in saptamana asta de concediu. :)

 

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007) [hippi]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...