Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (3)


Recommended Posts

La multi ani 2012!

 

Bernixa, desigur,cu cea mai mare placere.

numa sa va mai treaca raceala...ca si Ghe e pe antibiotic. Marti il termina.

Sa ma suni negresit!

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani 2012! Mamici, copilasi si familii extinse sa averi cel mai bun an dintotdeauna! Va imbratisam!

 

-------------------------------id="navy">

mamica Darieiid="purple">[buburuza] si a lui Davidid="teal">[pis]

L'amor che move il sole e l'altre stelle.id="size1">id="Georgia">

Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.

id="size1">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit 2012! La multi ani!

 

Bun gasit prietene dragi, sa avem un an plin de bucurii, sa fim sanatoase si sa avem rabdare mai multa decat anul care a trecut!

 

Eu nu-mi doresc sa fie anul care a inceput mai bun, ci doar la fel de bun ca cel care a trecut! Asa ca la voi sa fie asa cum va doriti.[pup]

 

Noi am petrecut frumos, acasa, copii multi si cuminti,ei au adormit abia la 2, fericiti.... pocnitori si artificii, pe placul lor, mai rau de noi care ne-am culcat la 5 si ne-am trezit la 8( Cristi isi facuse somnul si voia sa-si bea ta#351;eaua cu noi), a mai adormit la 16[bang], ne revenim noi, sanatosi sa fim. Si el are ceva mucisori, sper sa nu se complice sa ne faca surprize la munte[:D].

Maine mai am ceva de cumparat, sa fac bagajul....abia astept....sper macar acolo sa doarma mai mult dimineata[bang]...fiecare cu ce-l doare[pup]

 

Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragi mamici!

 

Bernix si Cecilia, vacanta placuta!

 

Eu si cu Antonia am inceput sa mergem la patinoarul din Cismigiu de vreo 10 zile, mergem cam o data la 2, 3 zile si ne-am simtit tare bine.Ea patineaza singurica tare bine, fiind obisnuita sa merag pe role, i-a venit usor. Ne-am cumparat si patine noi asa ca sper sa mergem macar de 2 ori pe zi.

In rest, am tot fost in vizite si petreceri.

 

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007 si Filip Alexandru 12 07 2010

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana , din punctul meu de vedere tu le faci pe toate bine [pup] , scadem doar asta cu arsura ( mi-e groaza numai cand scriu cuvantul) si daca te ajuta , sa stii ca stanga mea , e de decor , dar da frumos la poza :))) Vacanta de vis sa aveti !

 

Papanash [pup] pana la cer si inapoi

Pentru mine fiecare like dat pe fb inseamna pupici speciali pentru destinatar .Daca mai scriu si un rand inseamna declaratie de dragoste [:D]

Stii tu cine ne lipseste dincolo [pup]

 

 

 

Ema , mamica lui Sebastian ( 21sept 2007 )

http://community.webshots.com/user/ceamica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mandarinuta, multumim. Felicitari Antoniei. Noi avem patine noi dar inca nu le-am incercat, din vina mea desigur, nu mi-am facut timp pt asta, speram sa fie un inceput la Ranca.[pup]

 

 

Maine plecam, abia astepata baiatul...nu cred ca mai intru azi, asa ca sper sa gasesc la intoarcere numai cu vesti bune aici.[pup][pup]

 

Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!

 

Si noi am trecut in noul an tot acasa,Miruna a rezistat pana pe la 12..a tot asteptat copii cu plugusorul,dar n-au venit..

Cred ca maine bagam o vizita pediatrei,ca nu mai scapa de muci si tuse..cred ca e a cincea raceala de cand a inceput gradinita,nici n-am mai scos-o din casa in ultimele zile si tot nu-i trece..Ultima data cand am fost la ea ne-a prescris si ceva pentru pofta de mancare,imunitate:Sanzyme,Pikovit sirop si Baraka..acum sa vedem ce efecte or avea..pe viitor..

 

Mandarinuta felicitari micii patinatoare!Vrem si noi sa ajungem la patinoar,dar asta din oras s-a desfiintat de mult,numai daca mergem la cel din Deva..Miru e interesata si ea.Eu am invatat usor,ca am avut rotile inainte..[:D]

 

Cecilia,Bernix distractie faina la munte!

 

Multa sanatate bolnaviorilor![pup]

 

Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)id="blue">

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit !

Va urez sa aveti un an excelent pe toate planurile, tot ce va doriti sa se implineasca !

 

Noi am fost in Busteni iar noaptea de revelion am urcat Clabucet in Predeal. O aglomeratie de nedescris, concert cu Bambi ([:D]) si Irina Loghin ( i s-a oprit Cd-ul de vreo 4 ori ). Fum gros de la petarde, zgomot mare, aglomeratie si multa zapada. La 12.30 am coborat si am plecat inapoi la Busteni, la insistentele lui Adi, care era f obosit de la atata sanius. Cam asta de la noi, acum back to work .

 

............................................................

 

[cubrad] Ajutoarele lui Mos Craciun

Mama de papanas Andreiutz id="size3">[bonjovi] id="navy">( 02.10.2007 )id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...