Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (3)


Recommended Posts

Salutari! Olivia are serbarea pe 20, sper sa nu avem surprize pana atunci, ca de 2 zile cam tuseste si curge nasul! In rest-nazdravanii![pk] Niste poze de sambata: https://picasaweb.google.com/113021560116995670768/WinterDanceFestival2011#5685220499394852626 Alina, Alexandru Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare si de la noi. Eu umblareata, am avut un weekend binemeritat la Londra. Am fost la Coldplay...de vis. In rest nu prea mai avem niciunul rabdare pana la vacanta. Alex e obosita si recalcitranta, Andrei usor racit. Epidemia de varicela la gradi a luat proportii, jumatate de gradi are varicela, educatoarea si o ingrijitoare. Andrei inca nu, si cum deja a avut contactul cu ei saptamana trecuta continuam sa mergem la gradi. Probabil pe vineri vom sti daca a luat sau nu, si daca avem ghinion, eu ma pregatesc sa imi dau cu mixtura si sa stau in casa in concediu. Asta e. Serbarea e pe 19, isi stie bine rolul si sper sa ajunga sa il si spuna. [:D] Cadouri nu am luat si nu am timp saptamana aceasta. Pentru mine este maximul intensitatii la munca, sper doar ca voi reusi vineri sa plec mai devreme la Bran sa fac pregatirile de conced. Cam asta. PS Papanash, nu promit ca reusesc diseara sa sortez tot, dar pana miercuri sunt gata si trimit lucrurile prin cineva, numai sa spui unde si cand. [flo] Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, daca ai nevoie, sper ca nu, eu am primit de la dr. lui Cristi niste unguente( nu mai tin minte cum se numeau, le caut sau caut reteta), nu m-a lasat sa dau cu mixtura, in 10 zile nu mai avea nimic si nici nu l-a mancat pielea....sper ca nu o sa aveti nevoie, macar pana trec sarbatorile, sa va bucurati de serbare, vacanta si concediu.pup Poti sa ma suni in caz de nevoie, am nr. in lista sau da un Pm...nu plecam din Bucuresti decat dupa Revelion. Papanash, am si eu ceva jucarii de dat, cred ca pana miercuri mai strang...unde si cum le duc? Cecilia si Cristian Matei (07.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, miercuri ar fi ultima zi de dus, ca dupa aia nu mai sunt fete pentru facut pachete. Daca puteti pana miercuri vorbim si va spun unde e mai avantajos pt voi ( eu am fost azi la depozit dar daca m-as duce singura nu cred ca m-as descurca ). azi am fost la dragoane, am ajuns cocosata inapoi [D], cateva baxuri de imbracaminte si incaltaminte am cumparat pt copii. in schimb nu am avut timp sa caut costum de ren pt serbarea lu Adi. Are cineva de imprumut ? ............................................................ [cubrad] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168613&whichpage=1"] Ajutoarele lui Mos Craciun [/url] Mama de papanas Andreiutz [bonjovi] ( 02.10.2007 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabina, multumesc de intrebare, analizele au iesit foarte bune, dupa foarte mult timp. Am scapat de biopsie, insa daca fizic ma simt bine, ma doare rau "corasonu". Sunt numai un zambet pentru cei din jurul meu, insa..... Sper sa trec si de faza asta si sa nu va dau vesti rele la inceput de an nou. In rest copii sunt bine, Slava Domnului se pregatesc de serbari, asteapta cadouri. Iar eu in umbra lor, aleg dupa ei, cand la dansuri, cand dupa cadouri, incerc sa fie toata lumea multumita. ___________________________________ ______________________________ Unde omul se multumeste, acolo raiul îl gãseste.
Vale, mami de [zana] ALEXANDRA si [hagi] ANDREI [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamcrd20040227_-8_.png"] cum creste Alexuta [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamcrd20071012_-8_.png"] cat de mare este Andu[/url] [cubrad]Vine Mos Nicolae, hai la portocale ! [url="http://bazar.desprecopii.com/index.asp "][i] BAZAR DC [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pierdut mesaj. Valentina sper sa nu fie ce cred eu sau daca e sa se rezolve favorabil. Roxana, Coldplay... Soneria mea preferata e de ani de zile Clocks. Te sun maine. Si la Daria la gradinita s-a semnalat un caz de varicela, sper sa scapam cu totii acum de sarbatori. Papanash felicitari pentu tot ce faci. Cecilia te salut cu drag. ------------------------------- mamica Dariei[buburuza] si a lui David[pis] L'amor che move il sole e l'altre stelle. Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem la clinica din Germania. Dupa ce ne- am umplut de nervi ca este un relax de te doare capul aici, si am facut reclamatie ca ieri am stat degeaba, aia puteam sta la pensiune cu 60 de euro pe noapte nu aici cu 680 , azi a venit seful de clinica sa vb cu noi. Ideea este ca in scrisoarea medicala de la Yr a reiesit ca atunci cand era mic Andrei si a faut hipoglicemia, de cate ori i- a facut punctie, nivelul zaharului din sange, cel care se duce din coloana vertebrala la creier, a iesit mereu scazut, si asta ar putea fi motivul crizelor. Maine ii fac iar punctie ptr a verifica asta si daca asa se dovedeste, atunci asta se poate trata numai cu dieta ketogenica, medicamentele sunt inutile. Asa se explica de ce pana acum medicamentele nu au mers, desi am incercat o gramada, si au mers mereu inj cu cortizon. Dupa amiaza ii montam electrozii ptr eeg si maine eeg de veghe si punctie. Sa dea Dumnezeu sa gasim rezolvarea Va tzin la curent!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nana, te imbratisez tare, tin pumnii sa fie totul bine ! Valentina, si la tine a plecat o imbratisare si ganduri bune ! ............................................................ [cubrad] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168613&whichpage=1"] Ajutoarele lui Mos Craciun [/url] Mama de papanas Andreiutz [bonjovi] ( 02.10.2007 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nana, sunt alaturi de tine, sper sa aflati cauza exacta si sa stiti ce aveti de facut in continuare. [pup][pup] Valentina, ai grija de tine. Sanatate multa[pup] Papanash, mi-e imposibil sa ajung pana maine.....poate maine la 14 sa plec direct daca nu este prea tirziu. Eu stau in Dristor, zi-mi unde ar tb sa ajung....incerc sa trimit pe cineva in functie de locatie. Cecilia si Cristian Matei (07.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...