Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cine poate sa ma ajute


Recommended Posts

Buna ziua, Am mai avut eu o tentativa de intrebare, de zici ca sunt nebuna... mie menstruatie imi vine regulat... ultima menstruatie am avut-o in 1 noiembrie, iar in perioada fertila am avut noi grija sa prestam cat mai mult si cat mai bine... in 1 decembrie atunci cand ma asteptam sa-mi apara una alta... surpriza nu mi-a aparut... in data de 3 decembrie am avut o scurgere de sange clar dar atat...azi de dimineata mi-am facut un test care a iesit negativ. mentruatia nu a aparut, dar am niste usori dureri de burta ca si cum ar trebui sa apara? e posibil sa fie sarcina, chiar daca testul a iesit negativ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

dute maine dimineata si fa o beta, o sa ai raspunsul in cateva ore si este 1005 sigur , alta solutie ....nu ar mai fi este posibil sa fi insarcinata dar este posibil sa fie o dereglare, noi aici ne putem da doar cu presupusu , oricum sunt convinsa ca ai niste emotii cat casa si sa dea domnul sa fie cum vrei tu --------------------------------------------------------- Mamica de buburuza mica si terorista xenia 21-02-2008 ............................................. Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos -------------------------------------- hainutele noastre: https://picasaweb.google.com/102280662496723264658
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...