Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Comori de nov-dec 2004 (204)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Onitzaid="red">, da rivanol pe care sa-l tii la rece e f bun. Si schimbi compresele.

Evelineid="red">, felicitari pt burtica...dc intru aici din an in Pasti te felicit acum cind aproape intri in prenatal[:D]

V-am vizionat si pozicile...Doamne ce-au crescut copilsii nostri....

Otiid="red">, e superba Ana, Elisa ii seamana destul de mult, dar Ana are ceva aparte, e fru-moa-sa de pica Am citit si eu de chistuletul de la picior. Sa dea Dumnezeu sa rezolvati usor problema!!!

 

Simona, mami de baieti [8**]

"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."

"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oti, da si mie mi sa parut de cateva ori ca Elisa aduce putin cu Delia la mutrite[olala]

Am reusit sa incarc si eu filmuletul de la balet

pentru cine are rabdare, Delia iese in fuga dupa ce saluta Silviu fetele, si mai apoi la poza finala.

cand mai apuc putin timp o sa pun si poze

 

Alexa,[zana] Ana Deliaid="red">(13.03.07) si [bonjovi] Silviu Ionutid="blue">( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica id="red">, Site printesica id="red">,

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup si eu... [pup] ... care nu am mai dat demult pe aici... [:I]

Am vazut baletul... Paxela.. sa-ti traiasca sanatosi frumosii tai talentati... [olala]

 

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Bucatarelile mele

pozele noastre,

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paxela i-am vazut si eu pe copii, frumosi tare chiar daca Delia a zbughit-o depe scena [:D]

 

 

felis nu ne mai spui nimic de Mihai?

 

 

oti le-am vazut si pe fetele tale, dar nu imi pot cu parerea cu cine seamana... doar ca mi se pare ca nu seamana cu tine [8D]

 

 

 

Noi suntem ok, saptamana toata la gradi, in WE rupem plaja si marea [:D] a si fost vreme buna, WE-ul trecut apa super calda, fata de azi, de ex. Copiii s-au inegrit deja, eu sufar in tacere rosiatica, sper sa treaca mai repede faza asta... Matei a luat tenul sotului si e mai bine asa, dar oricum i-am pazit cu creme si ore potrivite de expunere la soare.

 

 

va pup si sunt prin zona!

 

SMS la 858 pentru copiiid="size5">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va salut cu drag!!!

Nu am mai intrat pe forum sa scriu pana am ramas din nou insarcinata, primavara aceasta. Ma gandeam la voi si am cautat prin google subiectul [:D]

Incerc sa citesc din urma, sa aflu noutati despre voi. Am vazut ca multe aveti deja inca un puiut [olala][olala]

Promit sa intru maine, sa va scriu in detaliu despre noi. Astazi trebuie sa plec cu sotul.

Va pup [pup]

 

Claudia [gravi] 18+[baietel] si [bonjovi] Nicholas (25.11.04)

http://community.webshots.com/user/misticgirl

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim de aprecieri

Mirandolina, delia nu a zbughito de pe scena.... era momentul ei

atat a solicitato:)) e adevarat ea trebuia sa fac tura completa pe la toate fetele, dar na repetat de loc, ca la repetitie prima oara a uitat doamna so trimita.... si a tipat ea eu cand intru.... si atunci a intrat asa putin, fara sa ii arate.... si evident cand a facut tura na stiut so faca completa.... a facuto mica ca in sala de repetiti nu ca pe scena[:D], si apoi a iesit la poza de final.... fiind mica na vrut sa ii dea mai mult si nu o putea baga in coregrafie ca la cat e de fitoasa:)) risca sa nu stea

 

Alexa,[zana] Ana Deliaid="red">(13.03.07) si [bonjovi] Silviu Ionutid="blue">( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica id="red">, Site printesica id="red">,

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Misticid="red">, te asteptam cu vesti proaspete. Ma bucur ca v-ati hotarat pentru bb2, o sa aveti doi nazdravani in curand [pk]

Mirandolinaid="red">, ai dreptate dar nu ma supar deloc ca nu seamana cu mine. Amandoua sunt combinatii asa ca de abia asteptam sa vedem bb3 [8D]

[wow] Simonaid="red">, de cand n-ai mai dat pe aici. Ana sta la pozat si e fotogenica, stie sa se fataie in fata aparatului si face niste mutrite de domnisoara valeu.

Elisa e mica si se stramba, fuge de aparat, greu reusesc sa o prind intr-o pozitie normala. Daca vreau un zambet asa ca al Anei e misiune imposibila.

Tu cand ne mai pui poze cu nazdravanii tai? Parca am vazut acum ceva vreme la mai-iunie cu tine la manastiri dar de atunci nimic.

Am citit si ca v-ati mutat la casa, super [olala]

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004) si Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008) si 33+ [fetita] Iulia Alexandraid="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otiid="red">, da e foarte fotogenica Ana.

Cu pozele....am cam sters de pe net tot ce aveam poze cu copiii. Dar am incarcat totusi citeva recent la rugamintea unor prietene dau aici linkul, sa vad dc il accepta baietii mei

 

Cu casa, da am rezolvat si problema asta ca era apasatoare deja...dar inca nu ne-am mutat, trebuie s-o mobilam incet incet..s-o punem la punct[8D]

 

Simona, mami de baieti [8**]

"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."

"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot venii vorba "de cand n-am mai dat pe aici" [pup]

De noi isi mai aduce aminte cineva?

Exceptand-o pe Paxela cu care ne-am intalnit cam acum o luna.

De atunci va tot citesc pe furis...

Mai e loc in club?

Pupici la mamici si la copilasi (nu mai merge sa spun la bebici,desi initial va cautam la bebelusi de noiembrie-decembrie

[bang][bang][bang]

 

Violeta, mami de printesa [zana]CRISTIANA BIANCAid="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...