Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (743) Felicitari AnneMarie !!!


Recommended Posts

neatza fetelor!!! va invit la o [cafea]!!!

scz k sunt km absenta la apel dar sunt intr-o alergatura continuia, tratament la policlinica, smotru prin casa( k na , vin sarbatorile si o intorc toata pe dos), plus Mofturosul care are program all-inclusive cu iesirea dintilor si nu numai[alcool][alcool][alcool]

dar sa stiti ca incerc sa citesc toate paginile sa nu raman cu nimic in urma, nu v-am lasat, am tin ca si Scaiul de voi!!!

azi vine oleak sa ma ajute mama deci ne [cit] mai spre seara!!!

dragutzaid="green"> eu inca astept vestea cea mare!!!

[pk][pk][pk]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luni

[foto]fetele mele de suflet

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetele

 

Kmy black [pup] multumesc ca te gandesti la mine, pana acum nu au aparut uratii, sunt in a treia zi de cand am oprit duphastonul, nu am niciun simptom ca mi-ar veni, dupa toate simptomele din ziua 4DPO pana in ziua 12, cu intepaturi de ovare, dureri de burtica, acum s-a linistit totul

 

fetelor voua la cate zile v-a venit dupa oprirea duphastonului?

 

[pup][pup][pup]tuturor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ca_Mila
Buna dimineata fetele!!!Kmy multumim de cafea [pup] Ce mai face verisoara ta?[gravired] 6+
align="right" id="quote2">eset bine, nu are probleme cu greturile, pofte ! si-a facut curaj si mai trece si pe al odiseea voastra a piersicutelor, km timid acum dra sunt sigura ca dupa sarbatori o sa fie mai activa, acum e f aglomerata si cu munca!tu cum te simti?kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luni[foto]fetele mele de sufletAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Miky nu stiu nimic de Lorena acum.Am vorbit cu ea atunci cand a ramas Alex graviduta ca am zis sa se bucure si ea si sa ii dau o speranta ca se poate si cu trombofilie, atunci era foarte bine psihic vorbind, a zis ca s-a relaxat si nu se mai gandeste deloc la bebe, isi daduse demisia dar sefii au obligat-o sa stea pana dupa sarbatori si muncea foarte multe ore pe zi.Altceva nimic, sper ca atunci cand o sa vrea sa mai intre la noi, deocamdata a zis ca e foarte bine asa si nu mai e stresata.[pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
align="right" id="quote2">Aha am crezut ca ai mai vb cu ea, ma bucur ca nu mai e stresata. Multumesc de informatii [pup]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Simo_82
Salutare fete dragi,Scuze absenta, dar este motivata. Am fost plecata in deplasare toata saptamana fara acces la net. Ma pun sa citesc din urma.Bun venit noilor aspirante, si sedere cat mai scurta[flo]Pentru fetele cu Z1, [grup], aveti incredere ca luna viitoare sigur se va intampla minunea.Moni, Miki, va tin pumnii stransi, si sa iasa [bibe] in testare cat mai curand.Si eu sunt in perioada de asteptare. Dupa intepaturile de ovare, cred ca in 02.12 a fost ovulatia. Am prestat la greu, iar azi sunt Z8 DPO. offf, e asa de grea asteptarea asta, dar incerc sa-mi ocup timpul cu altceva in loc sa ma gandesc. De saptamana trecuta am niste dureri surde, mai slabe in intensitate ca cele de CM, dar destul de deranjante, voi patiti la fel?Fetelor, voi puneti utrogestan vaginal numai 10 zile sau continuati pana vine CM? Iau in continuare Aspenter, Brocriptin si Sioforul.Va [pup] pe toate si multa bafta tuturor.
Citat:
citat din mesajul lui miky82
Miha mai sti ceva de Lore, ce mai face?Simo tu pe unde umbli? nu mai dai nici un semn de viata?In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
align="right" id="quote2">Ma [ruga] lui D-zeu ca in curand sa fiu [gravired]
align="right" id="quote2">Simo eu pun utrogestan pana imi vine, asa mi-a zis mereu dr mea, dar am vazut ca alti dr dau 10 zile, acum nu stiu ce sa iti spun, menstruatia vine oricum daca pui utrogestan mai mult timp asta daca nu cumva ramai graviduta ceea ce iti doresc din tot sufletul.[pup]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor

acum am picat si eu

 

la mine nimic nou

pata rozalie f pala ieri parca dar stiu acum ca e de la progesteron

in rest, acum am o durere vaga de burta, probabil pt ca am umblat prin frig

in rest nimic

as fi ziua 7 de la inseminare, socotind si Duminica

 

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Miky, nu mai stiu cum erau analizele tale...ce ti-am zis ca nu era ok?Oricum, cred ca e util sa faci analizele, incet-incet. Vorbim daca te hotarasti!id="Verdana">[gravi] 5 weeks and 1 day_________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3[ruga] pentru [copil] sanatos!id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">Alex mi-a zis la fundeni ca sunt aproape ok si tu mi-ai zis la fel, mai mi-a zis la fundeni sa vin sa imi repet analizele atunci cand raman insarcinata si se dubleaza beta.[pup]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
neata feteleKmy black [pup] multumesc ca te gandesti la mine, pana acum nu au aparut uratii, sunt in a treia zi de cand am oprit duphastonul, nu am niciun simptom ca mi-ar veni, dupa toate simptomele din ziua 4DPO pana in ziua 12, cu intepaturi de ovare, dureri de burtica, acum s-a linistit totulfetelor voua la cate zile v-a venit dupa oprirea duphastonului?[pup][pup][pup]tuturor
align="right" id="quote2">Draguta de obicei menstruatia apare la 2-3 zile de la oprirea dufastonului, daca nici maine nu iti vin uratii (eu nu prea cred ca o sa iti vina ) faci un test ca sa vezi cele IIid="red"> liniute[pup]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...