Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (743) Felicitari AnneMarie !!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
salutare feteloracum am picat si eula mine nimic noupata rozalie f pala ieri parca dar stiu acum ca e de la progesteronin rest, acum am o durere vaga de burta, probabil pt ca am umblat prin frigin rest nimicas fi ziua 7 de la inseminare, socotind si DuminicaTratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">Moni pe mine au inceput sa ma manance sanii, dar nu stiu daca este ceva de moment... o sa vad eu zilele urmatoare [pup]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
salutare feteloracum am picat si eula mine nimic noupata rozalie f pala ieri parca dar stiu acum ca e de la progesteronin rest, acum am o durere vaga de burta, probabil pt ca am umblat prin frigin rest nimicas fi ziua 7 de la inseminare, socotind si DuminicaTratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">Moni pe mine au inceput sa ma manance sanii, dar nu stiu daca este ceva de moment... o sa vad eu zilele urmatoare [pup]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
align="right" id="quote2">si pe mine dreptul dar nu e ceva iesit din comuna minema mananca in fiecare luna... lTratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va rog mult sa ajutati cu un SMS la insanatosirea lui Bibi.

Numarul e 848 si costa 2 EUR. In opinia mea sa ai un copil bolnav e mai rau decat sa nu ai deloc.

Aici cititi povestea lui http://viatacudba.blogspot.com/ .

Va multumesc si daca aveti cum va rog sa-l ajutati pe Bibi!

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Fetelor va rog mult sa ajutati cu un SMS la insanatosirea lui Bibi.Numarul e 848 si costa 2 EUR. In opinia mea sa ai un copil bolnav e mai rau decat sa nu ai deloc.Aici cititi povestea lui http://viatacudba.blogspot.com/ .Va multumesc si daca aveti cum va rog sa-l ajutati pe Bibi!------------------------------------------------------------------------------------------Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
align="right" id="quote2">TRIMIS [pup]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara , scumpele!

Eu intru mai rar sa scriu , dar citesc cu placere tot ce scrieti voi si sunt alaturi de fiecare dintre voi! Au aparut deja greturile , care imi dau de furca , pt ca nu sunt obisnuita cu o astfel de stare . Nici pasta de dinti nu o pot suporta , deseori vomit si apa pe care o beau . Sper sa nu fie ceva grav , o sa aflu asta de abia pe 20 decembrie la primul eco . Pana atunci, stau cu inima cat un purice...

Moni si Miki , eu simt ca la voi inseminarea de luna asta se va solda cu un bebel frumos , asa ca de abia astept sa faceti testele...[pup][pup]

Dana ...[pup]am trimis si eu sms si am fost impresionata de povestea micutului ...

Alex...[pup], tu cum stai cu greturile? Iti doresc multa sanatate tie si bebelului!

Mihaelafalt ...[pup]fii optimista si increzatoare, vreau sa iti spun ca eu luna trecuta cand am ramas nu am tinut cont prea mult de temperatura si celelalte din lunile anterioare si uite ca a fost bine . asa va fi si la tine!

Miha_23 , bun venit alaturi de noi ...[pup].

Draguta , Simo , Yna , Kmy Black , Kimmy ,Bob , Camila , Deny , Katy , Luciana , Mirunita , Corina....va pup pe toate si va doresc numai impliniri si bucurii in aceasta luna![pup][pup]

 

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra!

 

Cu ajutorul lui Dumnezeu ... [gravi] 4+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anne si eu sunt cu greturile toata ziua dupa mine, dar fara varsaturi. Mie imi fac bine fresh-urile de fructe.

Noi maine mergem la eco sa auzim inimioara. Doamne ajuta!

 

Fetelor va doresc o seara placuta, pt. unele spor la [pathot], pt. fetele care sunt dupa ovulatie rabdare fara stres (stiu ca-i greu[alcool]), pentru gravidute [nani] linistit fara greturi.

Va pup pe toate [pup][pup][pup]

 

[gravired] 6+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni,Anne va multumesc[pup]!

Sa speram ca se va face bine,cred ca e crunt sa treci prin asa ceva.

 

Ce imi place ca mai veniti pe la noi gravidutelor, sa ne molipsiti!

 

Cum mai stam cu testarile,cine urmeaza?

Draguta noi inca mai speram aici[olala]

 

[pup]

 

SMS pt Bibi la 848,sa-l ajutam sa traiasca. Povestea lui aici http://viatacudba.blogspot.com/.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...