Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (743) Felicitari AnneMarie !!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui bebelu86
buna fetelestiu ca nu am mai intrat de mult pe aici dar am rasfoit rpd ultimele pagini si am vazut pe cineva drag mie: Cosminuta [pup][pup][pup][pup][pup] si ma bucur ca mai citesc vesti despre tine. sa te ajute Bunul Dumnezu sa iti indeplinesti cat mai repede visul de a deveni mama [pup][pup] tuturor si de fiecare data cand intru, sa va gasesc numai cu vesti bune
[copil] Natalia Maria (30. 12. 2010) id="purple">id="Script MT Bold">id="size3">[copil]Mica mea pasiune[:p]id="red">id="size1">
id="right">
align="right" id="quote2">Neatza!!!Mii de pupici Ralu!!!Si buburuzei frumoase[olala] desigur[pup][pup][pup][pup][pup]Draguta da,am facut ieri pregnyilul,de azi suntem oficial in[xinpat] [:I] [:D]Imi pare rau de z1[grup]Bun venit noi aspirante si sedere cat mai scurta![flo]Duminica placuta si pupici multi tuturor!!!![pup][pup][pup]Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]id="size1">id="blue">
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"Amos Bronson Alcottid="red">id="size1">
id="right">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bafta gravidutelor la eco,sa veniti cu vesti bune!!![ruga]

 

Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">

 

 

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]

id="size1">id="blue">

"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"

Amos Bronson Alcott

id="red">id="size1">
id="right">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, la lista de testare ma muti pe data de 22 dec[:)], ca pe 21 fac 15DPO si a doua zi bag test!

Dar cred ca deja am sa bag testul mai devreme de 22, direct la bHCG cam pe 12DPO(ca MeAlex[:I]) si deja stiu ce rezultat va fi[olala][olala], m-a molipsit Alex cu multii baby dust[olala][olala].

(Acuma am putut sa anunt sigur zilele DPO si data testarii ca zilele trecute am zis pe 25 cu probabil pt ca nu stiam cand aparea ovulatia).

[pup][pup][pup]pe toate

 

Bine venit noile aspirante, si sedere cat mai scurta aici.Acushica va adaug la listuta de pe prima pagina, daca doriti.

 

Bob si mie mi-a fost dor de tine[pup]

 

edit: ceva diferit luna asta la mine[:I]: ovulatia mi-a venit MUUUUUULT mai devreme[:0]... vad ca surprizele sunt inca de la inceput de luna decembrie-luna magica[olala][olala]

Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor! Sa aveti o zi frumoasa!

Deny, considera ca te-am imbracat in baby dust! Asteptam vesti buneeee! Hai, e luna magica, trebuie sa mai apara gravidute!id="Verdana">

 

[gravi] 5 weeks and 3 day

_________________________________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3

[ruga] pentru [copil] sanatos!

 

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va mai trimit niste...

baby dust baby dust baby dust baby dust baby dust baby dust

baby dust baby dust baby dust baby dust baby dust baby dust

baby dust baby dust baby dust baby dust baby dust baby dust

baby dust baby dust baby dust baby dust baby dust baby dust

baby dust baby dust baby dust baby dust baby dust baby dustid="Verdana">id="orange">

 

[gravi] 5 weeks and 3 day

_________________________________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3

[ruga] pentru [copil] sanatos!

 

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata gagici!!!

eu am o usoara durere de burta in dimineata asta

atat

dar lun a trecuta m-a durut burta in fiecare zi deci...

ma dor varfurile sanilor dar stiu ca e de la utrogerstan...

nu mai iau tzepele de luna trecuta, nu ma mai hazardez [:D]

 

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, cat a trecut de la ovulatie? Asteptam cuminti pana la testare, nu?id="Verdana">

 

[gravi] 5 weeks and 3 day

_________________________________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3

[ruga] pentru [copil] sanatos!

 

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Moni, cat a trecut de la ovulatie? Asteptam cuminti pana la testare, nu?id="Verdana">[gravi] 5 weeks and 3 day_________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3[ruga] pentru [copil] sanatos!id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">Duminica trecuta a fost inseminarea, dimineatadeci asteptam cuminti [:D]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Moni, m-am tampit de tot...si doar stiam de inseminare si de patania de weekend-ul trecut! Hai ca e bine, nu mai ai mult de asteptat!id="Verdana">

 

[gravi] 5 weeks and 3 day

_________________________________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3

[ruga] pentru [copil] sanatos!

 

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...