Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (743) Felicitari AnneMarie !!!


Recommended Posts

Buna fetelor!

Eu trec printr-o perioada mai aiurea si vreau sa-mi cer scuze de pe acum daca voi absenta...vreau sa ma relaxez , sa ma detasez(nu stiu cum ca nu am gasit inca reteta).Oricum am decis sa nu merg luna asta la medic pentru a ma programa pe ianuarie la inseminare...nu ma simt in stare;abandonez lupta pentru o luna pentru ca din punct de vedere emotiv nu stau chiar bine...vreau sa ma bucur de viata mea si de aceste sarbatori fara a ma gandi la nimic.

Nu stiu daca ma intelegeti dar am nevoie de un ciclu de stand by...

In ianuarie sper sa fiu pregatita si sa incep treaba pentru inseminare pentru ca acum nu pot...ma copleseste prea tare...cum a trecut atata timp fara un [bibe]...

[pup][pup][pup]pe toate si sunt alaturi de voi

 

Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza fete dragi!

Multumim de cafeluta Deny!

 

Moni nici eu nu am chef de nimic dar am o gramada de treaba la munca si trebuie sa le fac... de astazi o sa pun si eu utrogestanul... deocamdata nici un simtom [:D]

 

Luci te inteleg perfec, daca asta simti asa sa faci, sper din tot sufletul sa te poti relaxa, te imbratisez cu drag [pup]

 

O zi frumoasa va doresc si va [pup] pe toate.

 

In curand [gravired]

Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!

anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Buna fetelor!Eu trec printr-o perioada mai aiurea si vreau sa-mi cer scuze de pe acum daca voi absenta...vreau sa ma relaxez , sa ma detasez(nu stiu cum ca nu am gasit inca reteta).Oricum am decis sa nu merg luna asta la medic pentru a ma programa pe ianuarie la inseminare...nu ma simt in stare;abandonez lupta pentru o luna pentru ca din punct de vedere emotiv nu stau chiar bine...vreau sa ma bucur de viata mea si de aceste sarbatori fara a ma gandi la nimic.Nu stiu daca ma intelegeti dar am nevoie de un ciclu de stand by...In ianuarie sper sa fiu pregatita si sa incep treaba pentru inseminare pentru ca acum nu pot...ma copleseste prea tare...cum a trecut atata timp fara un [bibe]...[pup][pup][pup]pe toate si sunt alaturi de voiDoamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">Luci,Avand in vedere ca am si eu un abandon temporar la activ,Te inteleg perfect si te sustin,[pup]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Buna fetelor!Eu trec printr-o perioada mai aiurea si vreau sa-mi cer scuze de pe acum daca voi absenta...vreau sa ma relaxez , sa ma detasez(nu stiu cum ca nu am gasit inca reteta).Oricum am decis sa nu merg luna asta la medic pentru a ma programa pe ianuarie la inseminare...nu ma simt in stare;abandonez lupta pentru o luna pentru ca din punct de vedere emotiv nu stau chiar bine...vreau sa ma bucur de viata mea si de aceste sarbatori fara a ma gandi la nimic.Nu stiu daca ma intelegeti dar am nevoie de un ciclu de stand by...In ianuarie sper sa fiu pregatita si sa incep treaba pentru inseminare pentru ca acum nu pot...ma copleseste prea tare...cum a trecut atata timp fara un [bibe]...[pup][pup][pup]pe toate si sunt alaturi de voiDoamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">Luci,Avand in vedere ca am si eu un abandon temporar la activ,Te inteleg perfect si te sustin,[pup]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luciana sati dea DD putere sa terci prin aceste stari si lasa ca sarbatorile de iarna sati aduca buna astarea si in ianuarie sa se intample o minune...

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Un copil reprezinta punctul de vedere a lui Dumnezeu potrivit caruia viata trebuie sa continue...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Buna fetelor!Eu trec printr-o perioada mai aiurea si vreau sa-mi cer scuze de pe acum daca voi absenta...vreau sa ma relaxez , sa ma detasez(nu stiu cum ca nu am gasit inca reteta).Oricum am decis sa nu merg luna asta la medic pentru a ma programa pe ianuarie la inseminare...nu ma simt in stare;abandonez lupta pentru o luna pentru ca din punct de vedere emotiv nu stau chiar bine...vreau sa ma bucur de viata mea si de aceste sarbatori fara a ma gandi la nimic.Nu stiu daca ma intelegeti dar am nevoie de un ciclu de stand by...In ianuarie sper sa fiu pregatita si sa incep treaba pentru inseminare pentru ca acum nu pot...ma copleseste prea tare...cum a trecut atata timp fara un [bibe]...[pup][pup][pup]pe toate si sunt alaturi de voiDoamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">Te inteleg perfect scumpa [grup]Faci asa cum te simti mai bine, cca nu ne suparam. Fiecare din noi avem nevoie de relaxare si detasare la un moment dat. E ceva normal.Te asteptam cu drag aici sa revii si sper sa revii cu vestea mare deja![:D][pup]Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele

 

Luci iti inteleg perfect starea pe care o ai, purtam pe umeri o povara greu de dus, numai cine a trecut prin ea ne poate intelege, daca te gandesti sa iei o pauza de forum mie o sa-mi lipsesti, tu ne-ai incurajat pe toate atunci cand am fost la pamant si-ti multumesc pentru asta[pup][pup][pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo][flo]

 

cum mi-e dor de : Lorena 86, didi32,cora79,sorinake,Ralucris, PaulaFrida,deva73 si multe care anul trecut in aceasta porioada postau si acum numai stim nimic de ele, asa o sa-mi fie dor si de tine

 

perioada sarbatorilor e cea mai grea pentru noi cele care nu avem copilasi, asteptam putin optimism de la cele care mai au

 

deci fetele: care dintre voi are capul sus si titele inainte acum??? pentru care magia sarbatorilor va ajuta sa fiti optimiste???

 

asteptam incurajari[flo][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta

deci fetele: care dintre voi are capul sus si titele inainte acum??? pentru care magia sarbatorilor va ajuta sa fiti optimiste???

align="right" id="quote2">

Alo alo!!! Io-s ofensata acilishea, bati cumva apropo la mine, ca stii ca am peptu' mic si nu merge scos la inaintare? [:I][:D]

In alta ordine de idei, eu zic s-o lasam mai usurel cu "magia sarbatorilor", ca punem pe noi o presiune cam mare. Prefer sa consider decembrie o luna absolut normala, fara sa ma gandesc la cine trebuia sa fie in casa, cui trebuia sa-i cumpar botosi si jucarii etc. Stim cu totii ca de sarbatori creste numarul depresivilor, haideti sa nu ne adaugam singure la statistica si sa fim zen [alcool]..pardon, am zis ZEN [striptis]...aloo, am zis ZEN!!!...ufff, nu exista emoticon pentru zen, cred ca fiecare e zen in felul lui/ei [hippi][ilp][beach][shopi] etc.

Va citesc, sunt mereu cu ochii pe voi, da's in pauza competitionala. Z5 si astept sa dam startul la prostioare [:p][:-)))]

Wishing for rainbow baby dust !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
Citat:
citat din mesajul lui dragutadeci fetele: care dintre voi are capul sus si titele inainte acum??? pentru care magia sarbatorilor va ajuta sa fiti optimiste???
align="right" id="quote2">Alo alo!!! Io-s ofensata acilishea, bati cumva apropo la mine, ca stii ca am peptu' mic si nu merge scos la inaintare? [:I][:D]In alta ordine de idei, eu zic s-o lasam mai usurel cu "magia sarbatorilor", ca punem pe noi o presiune cam mare. Prefer sa consider decembrie o luna absolut normala, fara sa ma gandesc la cine trebuia sa fie in casa, cui trebuia sa-i cumpar botosi si jucarii etc. Stim cu totii ca de sarbatori creste numarul depresivilor, haideti sa nu ne adaugam singure la statistica si sa fim zen [alcool]..pardon, am zis ZEN [striptis]...aloo, am zis ZEN!!!...ufff, nu exista emoticon pentru zen, cred ca fiecare e zen in felul lui/ei [hippi][ilp][beach][shopi] etc. Va citesc, sunt mereu cu ochii pe voi, da's in pauza competitionala. Z5 si astept sa dam startul la prostioare [:p][:-)))]Wishing for rainbow baby dust !
align="right" id="quote2">io optez pentru zen cu sacose dar im i mai lipsesc banii [:D][:D][:D][:D]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...