Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (743) Felicitari AnneMarie !!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui draguta
buna feteleLuci iti inteleg perfect starea pe care o ai, purtam pe umeri o povara greu de dus, numai cine a trecut prin ea ne poate intelege, daca te gandesti sa iei o pauza de forum mie o sa-mi lipsesti, tu ne-ai incurajat pe toate atunci cand am fost la pamant si-ti multumesc pentru asta[pup][pup][pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo][flo]cum mi-e dor de : Lorena 86, didi32,cora79,sorinake,Ralucris, PaulaFrida,deva73 si multe care anul trecut in aceasta porioada postau si acum numai stim nimic de ele, asa o sa-mi fie dor si de tineperioada sarbatorilor e cea mai grea pentru noi cele care nu avem copilasi, asteptam putin optimism de la cele care mai audeci fetele: care dintre voi are capul sus si titele inainte acum??? pentru care magia sarbatorilor va ajuta sa fiti optimiste???asteptam incurajari[flo][flo]
align="right" id="quote2">Multumesc tare mult draguta...si daca iau vreo pauza de forum va fi doar pentru luna asta caci din ianuarie reiau cursa si numai cu voi langa mine o pot duce...[pup][pup][pup]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...