Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 150


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s]La multi ani Mariuta mica si dragalasa!id="purple">[s]

 

vai,Raluci m-ai omorat cu pozele alea cu Bubu in sania lui Mos Craciun, sunt criminale [olala][olala][olala]

 

Miany scuza-ma, am mancat un "i" si m-am adresat lui Mani cu raspunsul legat de serbare [:I][pup]

 

[*]Anca, mami de [zana] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariuta id="red"> La frumosi, plini, norocosi, sanatosi si fericiti ani! Felicitari, mami, ma emotioneaza emotiile tale [pup]

 

Dana id="red"> Nu pot lasa comment-uri la poze ca imi da ceva eroare, citesc cand apuc despre ce e vorba, asa ca iti spun aici ca ii ador pe puii tai, sunt absolut superbi [pup]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
LA MULTI ANI MARIUTZA draga sa fii sanatoasa, mami pupicei [pup]
id="green"> m-ai omorat cu tortul de afine [pofta]ieteDana hai ca trece ea si perioada asta [grup]Ionela multumim de lamuriri [flo]Ancutza [pup]Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
align="right" id="quote2">Super, super poze [pk]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

va scriu de la munca.

La noi e mult,mult de munca.Se apropie sarbatorile,concediul nostru incepe si livrarile sunt in toi.

Am vazut poze cu niste strumfi fantastici.

Raluci si Dana ma faceti sa ma gandesc si eu la bebe 2.Ma topesc cand ii vad pe ai vostri.

Angi sper sa nu fie nevoie de injectii.

Dy imi pare rau ca esti atat de stresata din cauza soacrei.

[pup]id="blue">

 

[mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Ionela, multam de lamuririle legate de coincidente, dar mai este o mamica de la noi de la odisee,tot M si tot din Iasi [:D]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
align="right" id="quote2">Si cu Miha tot coincidenta de nume este [:D]Mami fericita de strumfita si [gravi] 28+ cu Motzata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...