Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 150


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ma bucur ca v-au placut pozele si eu is incantata de ce a iesit, au avut idee buna cei de la gradi, pt ca acolo is facute. ne-au si printat cate doua din fiecare

 

fetele care aveti gradinari acasa, oare se iau simboluri la educatoare?

 

Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Cam greu reusesc sa scriu...

Am vazut ca ati discutat despre cadourile de Craciun, dar nu stiu ce... am ratat discutia...

Pt Mateo Mosul a luat Ursuletul povestitor Winnie the Pooh

Pt Dominic inca nu ne-am decis ...

 

LA MULTI ANI MARIUTA !!!id="red">

 

Sa fie sanatos micul crestin Tudor! Mesajul l-am citit prea tarziu... mi-ar fi placut sa va cunosc[olala]

Sa va traiasca finutul Strumfy!

 

Monica - multumim mult pentru invitatie, eu inca sunt la munca, la 5 ies, cred ca as ajunge prea tarziu....:( (pana ajung acasa si pana ne pregatim...)

 

Monis - multa sanatate lui Iuli!

Aseara Mateo a tusit , sper sa fie bine azi.... Dimineata a plans iar la gradi[q]

 

Michelle id="red"> cu Mateo 18.11.2009id="green"> si MARIO 15.05.2007 id="blue">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua tuturor!![flo]

 

[s]LA MULTI ANI,MARIUTA!!! SA FII SANATOASA SI FERICITA TOATA VIATA!!![s]id="purple">

 

ANCUTZAid="purple"> m-am prins ,stai linistita...distractie placuta la serbare !!![pup]

 

gata..nu mai pot scrie..sunt inghiontita de un pui mic,aflat in semigreva foamei ...motivul nu l-am elucidat inca...

 

va [pup]

 

miany

fericita mami de DAVID ANDREI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluci superbe pozele lui Bubu. Sunt bune de felicitare de Craciun pentru bunici.

Miany si Danut e in semigreva foamei de cauze necunoscute. Pana acum ii dadeam un siropel pentru imunitate pe care insa de ieri l-am oprit sa vad daca de la el refuza mancarea. In general cand ii dau orice sipliment(inclusiv Ca si Fe) mananca prost...

 

mami fericit de Danut 28.10.2009

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
ma bucur ca v-au placut pozele si eu is incantata de ce a iesit, au avut idee buna cei de la gradi, pt ca acolo is facute. ne-au si printat cate doua din fiecarefetele care aveti gradinari acasa, oare se iau simboluri la educatoare?Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
align="right" id="quote2">Si eu m-am intrebat si am raspuns tot eu[:D], nu iau nimic.mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui strumfy_12
Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Ionela, multam de lamuririle legate de coincidente, dar mai este o mamica de la noi de la odisee,tot M si tot din Iasi [:D]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
align="right" id="quote2">Si cu Miha tot coincidenta de nume este [:D]Mami fericita de strumfita si [gravi] 28+ cu Motzata
align="right" id="quote2">[pup][pup][pup]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
ma bucur ca v-au placut pozele si eu is incantata de ce a iesit, au avut idee buna cei de la gradi, pt ca acolo is facute. ne-au si printat cate doua din fiecarefetele care aveti gradinari acasa, oare se iau simboluri la educatoare?Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
align="right" id="quote2">Si eu m-am intrebat si am raspuns tot eu[:D], nu iau nimic.mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
align="right" id="quote2">si eu mi-am raspuns dar am zis ca o sa iau, dar parca nu-s convinsa totalRaluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello [pup]

 

 

La multi ani Mariuta !

Sa fii sanatoasa ,fericita si sa ti se implineasca dorintele toate toate ![pup][pup]

 

 

La fosta gradinita a Stefaniei ,particulara ,nu am prins Craciunul .Dar de 8 Martie si serbare de sfarsit de an am vazut doar flori la toata lumea .

La stat ,e altceva ,cotizam si se cumpara cadou la fiecare educatoare .

 

fac capitol nou si revin mai tarziu .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...